LM

ROZWÓJ NEW HOLLAND DAJE CI PRZEWAGĘ

Cechy

WIĘCEJ MOCY I WYDAJNOŚCI

Standardowe modele ładowarek z serii LM dysponują mocą od 110 do 121 KM.

ZNAKOMITE POLE WIDZENIA I WYSOKI KOMFORT PRACY

Firma New Holland jest niekwestionowanym liderem w zakresie troski o operatora.

JESZCZE WYŻSZA JAKOŚĆ

Maszyny z poprzedniej serii, ładowarki teleskopowe LM5000 odznaczały się wysoką niezawodnością i doskonałą jakością konstrukcji gwarantującą wysoką wartość odsprzedaży.

ŁATWA EKSPLOATACJA

Przestoje są wrogiem produktywności, ale w przypadku ładowarek teleskopowych może też prowadzić do nienakarmionych zwierząt, niezaładowanego ziarna i beli niezebranych z pola przed załamaniem pogody.

Galeria

LM

LM

Od 15 lat ładowarki teleskopowe LM marki New Holland oferują użytkownikom niezrównane połączenie doskonałej wydajności, niezawodności i korzystnej ceny. W najnowszej serii maszyn LM lepsze osiągi i oszczędność idą w parze ze zwiększonym poziomem komfortu pracy operatora i obniżeniem kosztów użytkowania. Nowa generacja ładowarek obejmuje pięć modeli: LM6.32, LM7.35, LM9.35 oraz LM6.35 Elite i LM7.42 Elite. Oferują one nadzwyczaj długie i mocne wysięgniki, wytrzymałe podwozie, a także nowe silniki i przekładnie. Najnowsza kabina stanowi wzór do naśladowania w zakresie niskiego poziomu hałasu oraz niezrównanego komfortu wewnątrz kabiny. Modele LM5.25 i LM6.28, skonstruowane z myślą o klientach poszukujących bardziej kompaktowych ładowarek, wyróżniają się odświeżoną stylistyką i dysponują nowymi silnikami oraz zmodernizowaną kabiną.

WIĘCEJ MOCY I WYDAJNOŚCI

Standardowe modele ładowarek z serii LM dysponują mocą od 110 do 121 KM. Modele Elite oferują moc znamionową 129 KM i maksymalną na poziomie 143 KM. Poprzednie modele rozwijały moc maksymalną 120 KM. Modele kompaktowe oferują 75 lub 101 KM Najnowsze maszyny z serii LM charakteryzują się zwiększoną wydajnością i bardziej oszczędną pracą. Modele LM nowej generacji są wynikiem wieloletnich prac rozwojowych, inwestycji i wsłuchiwania się w głosy klientów.

ZNAKOMITE POLE WIDZENIA I WYSOKI KOMFORT PRACY

Firma New Holland jest niekwestionowanym liderem w zakresie troski o operatora. Maszyny LM w wersjach Standard i Elite wyposażono w kabinę o nowej konstrukcji, która oferuje zwiększony poziom komfortu i izolacji akustycznej oraz szersze pole widzenia niż przedstawiciele poprzedniej generacji. Linia kompaktowa oferuje nowe elementy i urządzenia sterownicze wpływające na zwiększenie ergonomii użytkowania. Wszystkie modele z serii wyposażono w udoskonalony układ klimatyzacji.

JESZCZE WYŻSZA JAKOŚĆ

Maszyny z poprzedniej serii, ładowarki teleskopowe LM5000 odznaczały się wysoką niezawodnością i doskonałą jakością konstrukcji gwarantującą wysoką wartość odsprzedaży. Wszystkie ładowarki teleskopowe w wersjach Standard i Elite zostały wyposażone w nowo zaprojektowany, spawany maszynowo wysięgnik podwójny o profilu U, który charakteryzuje się nadzwyczajną sztywnością i wytrzymałością. Podwozie drabinowe w kształcie litery H zostało zaprojektowane do pracy w nawet najbardziej wymagających zastosowaniach i charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na skręcanie. Firma New Holland w latach 2012–2013 zainwestowała w budowę linii montażowej wyłącznie na potrzeby produkcji maszyn z serii LM.

ŁATWA EKSPLOATACJA

Przestoje są wrogiem produktywności, ale w przypadku ładowarek teleskopowych może też prowadzić do nienakarmionych zwierząt, niezaładowanego ziarna i beli niezebranych z pola przed załamaniem pogody. Wszystkie ładowarki teleskopowe LM zostały zaprojektowane w taki sposób, by ograniczyć potrzebę rutynowych czynności konserwacyjnych i zoptymalizowane pod kątem niezawodności. Okresowa konserwacja i codzienne czynności kontrolne zostały uproszczone, co sprawia, że operator może z większą łatwością zadbać o swoją ładowarkę po zakończeniu trwającego 600 godzin okresu międzyprzeglądowego.