CX7 & CX8

ZADANIA WYKONANE

Cechy

NADZWYCZAJNA WYDAJNOŚĆ

Kombajny serii CX7 i CX8 z mocą maksymalną dochodzącą aż do 490 KM z pewnością zasługują na tytuł najmocniejszego na świecie kombajnu konwencjonalnego.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZBIORÓW

Czterobębnowy układ młócący firmy New Holland zapewnia delikatne i zarazem dokładne młócenie każdego kłosa, jednocześnie zachowując wysoką jakość słomy.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Zastosowana w modelu CX8.90 technologia ECOBlue™ SCR zgodna z normą emisji spalin Tier 4A oznacza istotne obniżenie kosztów eksploatacji dzięki zmniejszeniu zużycia paliwa o 10%.

KOMFORTOWE WARUNKI PRACY

Kabina Harvest Suite™ Ultra została zaprojektowana w celu zapewnienia najwyższej wygody i ergonomii obsługi.

Galeria

CX7 & CX8

CX7 & CX8

CX7 & CX8

Modele z serii CX firmy New Holland, które wprowadzono na rynek w roku 2001, na nowo zdefiniowały pojęcie superkombajnów konwencjonalnych, a dowodem na ich nieprzemijający sukces jest liczba przeszło 15000 sprzedanych sztuk. Asortyment CX7 i CX8 oferuje wydajność charakterystyczną dla największych kombajnów, przy dodatkowo zwiększonej sprawności i osiągach. Przygotuj się na przełomowe rozwiązania techniczne: Wytrząsacze słomy Opti-Speed™ z funkcją automatycznej regulacji szybkości pracy dostosowują się do zmiennych warunków pracy, gwarantując doskonałą separacje. Łącząc wszystkie innowacyjne funkcje flagowych kombajnów CX: SmartTrax™, Opti-Fan™, Opti-Clean™ czy Opti-Spread™ uzyskujemy produkt, który zapewnia odpowiedni zbiór podczas żniw.

NADZWYCZAJNA WYDAJNOŚĆ

Kombajny serii CX7 i CX8 z mocą maksymalną dochodzącą aż do 490 KM z pewnością zasługują na tytuł najmocniejszego na świecie kombajnu konwencjonalnego. Zbiornik ziarna powiększony do pojemności 12500 litrów oraz zwiększona prędkość rozładunku oznaczają większą autonomię i elastyczność zbiorów. Unikalna na skalę branży technologia automatycznej adaptacji wytrząsaczy słomy o zmiennej prędkości Opti-Speed™ oferuje separację dostosowaną do charakterystyki poszczególnych plonów i wydajność zwiększoną nawet o 10%. Wysoka wydajność i ogromny zbiornik ziarna.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZBIORÓW

Czterobębnowy układ młócący firmy New Holland zapewnia delikatne i zarazem dokładne młócenie każdego kłosa, jednocześnie zachowując wysoką jakość słomy. Skuteczne połączenie technologii Opti-Clean™ i Opti-Fan™ generuje czyste ziarno, a ponadto wyróżnia się wydajnością czyszczenia większą nawet o 20%. Super jakość. Wyjątkowa równomierność pracy.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Zastosowana w modelu CX8.90 technologia ECOBlue™ SCR zgodna z normą emisji spalin Tier 4A oznacza istotne obniżenie kosztów eksploatacji dzięki zmniejszeniu zużycia paliwa o 10%. Wszystkie inne modele kombajnów CX wykorzystują wiodącą w branży technologię ECOBlue™ HI-eSCR, która spełnia wymogi bardziej rygorystycznej normy emisji spalin Tier 4B, jednocześnie zachowując wydajność, do jakiej przyzwyczajeni są użytkownicy maszyn z serii CX. W połączeniu z niską częstotliwością serwisowania (co 600 motogodzin) i systemem SmartTrax™ zmniejszającym ugniatanie gleby, kombajny serii CX pomagają zmniejszyć koszty oraz generować większe zyski.

KOMFORTOWE WARUNKI PRACY

Kabina Harvest Suite™ Ultra została zaprojektowana w celu zapewnienia najwyższej wygody i ergonomii obsługi. Powiększona kabina, o kubaturze 3,7 m³ i 6,3 m² powierzchni przeszklonej (niemal 7% więcej niż wcześniejsze modele), oferuje dodatkową przestrzeń i lepszą widoczność, co przekłada się na komfort i dokładność pracy. Przy poziomie głośności wynoszącym 73 dBA, jest wciąż najcichszą kabiną na rynku. Ultraszeroki kolorowy monitor dotykowy IntelliView™ IV (26,4 cm) można ustawić w sposób zapewniający optymalny łuk widoczności dla każdego operatora. Jeżeli zaś prowadzisz zbiory w nocy, to pakiet świateł LED zapewni idealne oświetlenie miejsca pracy.