TRAKTORY T4 - New Holland |Raitech.pl

T4

WSZECHSTRONNOŚĆ, MOC I WYDAJNOŚĆ

Cechy

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Nawet najdłuższy dzień pracy mija błyskawicznie w kabinie VisionView, która została zaprojektowana specjalnie w celu maksymalnego zwiększenia komfortu pracy.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Szukasz ciągnika, który cechuje się bardzo wysoką wydajnością i niewielkimi rozmiarami? Nie ma lepszej propozycji niż nowy ciągnik T4.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Marka New Holland skupia się na zwiększeniu rentowności Twojej działalności poprzez obniżanie kosztów eksploatacji.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Każde gospodarstwo jest inne, dlatego nowy ciągnik T4 zaprojektowano z myślą o jak największej wszechstronności.

Galeria

T4

T4

T4 - TIER 4B

WSZECHSTRONNOŚĆ, MOC I WYDAJNOŚĆ

Ulepszona seria trzech modeli ciągników T4 powstała, aby otworzyć przed Tobą całkowicie nowy wymiar pracy na roli. Dzięki możliwości wyboru między silnikami o mocy od 55 do 75 KM nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą mogli w pełni spełnić swoje oczekiwania. Maszyny spełniają jeszcze bardziej rygorystyczne wymogi normy emisji spalin Tier 4B. Zastosowanie silników z układem wtryskowym Common Rail pozwala na oszczędność paliwa i zwiększenie wydajności. Nowe ciągniki z serii T4, które wyróżnia charakterystyczny wygląd i doskonałe osiągi, mogą być najważniejszym elementem Twojego gospodarstwa.

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Bez względu na model lub specyfikację prasy Roll- Bar™, listwy rolujące, które stanowią integralną część prasy, zapewniają właściwe zwinięcie beli. Pozwala to na zwijanie każdego materiału, bez względu na warunki oraz wymagany stopień zgniotu.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Szukasz ciągnika, który cechuje się bardzo wysoką wydajnością i niewielkimi rozmiarami? Nie ma lepszej propozycji niż nowy ciągnik T4. Zaawansowane technologicznie silniki z układem wtryskowym Common Rail umożliwiają precyzyjne podawanie paliwa, skracając czas reakcji i zwiększając wydajność, a także ograniczając zużycie paliwa. Krzywa mocy maszyn z tej serii jest stała w zakresie od 1900 do 2100 obr./min, co pozwala na utrzymanie mocy podczas wykonywania wymagających prac. Ciągniki te zapewniają większą oszczędność paliwa dzięki optymalnemu stosunkowi mocy do masy, który wynosi zaledwie 30,4 kg/KM. Całkowicie zintegrowany ładowacz czołowy o krótkim cyklu roboczym zapewnia jeszcze wyższą wydajność podczas pracy, szczególnie w połączeniu z hydrauliczną przekładnią Powershuttle. Wydajność gwarantowana.