TRAKTORY T5 Auto Command - New Holland |Raitech.pl

T5 AUTO COMMAND™

MOC I WYDAJNOŚĆ W STYLU MARKI NEW HOLLAND

Cechy

POTWIERDZONA WSZECHSTRONNOŚĆ

Sprawdzona seria ciągników T5 została zaprojektowana z myślą o wszechstronnych możliwościach wykorzystania w rolnictwie- począwszy od typowych prac polowych, pracy z ładowaczem czołowym, po transport z większymi prędkościami.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Nowa seria 4 modeli T5 AC, jest napędzana czterocylindrowym silnikiem maksymalnej od 110 do 140 KM.

DOSTĘPNA WERSJA BLUE POWER

Najmocniejszy model T5.140 Auto Command jest dostępny, w topowej wersji Bluer Power, opracowanej z myślą o bardziej wymagających gospodarstwach rolnych, poszukujących najwyżej jakości, wydajności i komfortu oraz lubiących się wyróżnić.

Galeria

T5 AUTO COMMAND™

T5 AUTO COMMAND™

POTWIERDZONA WSZECHSTRONNOŚĆ

Doskonała seria ciągników T5 została skonstruowana z myślą o zapewnieniu maksimum komfortu i wydajności podczas wykonywania szeregu prac w gospodarstwie - począwszy od prac polowych, poprzez prace w obejściu, z ładowaczem czołowym, aż po szybki transport. Ta seria uniwersalnych ciągników została poszerzona o modele z renomowaną bezstopniową przekładnią marki New Holland Auto Command™.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Nowa seria obejmuje cztery modele ciągników, których jednostką napędową jest 4-cylindrowy silnik NEF marki FPT Industrial o pojemności skokowej 4,5 litra i mocy maksymalnej od 110 do 140 KM - o 20 KM wyższej niż moc silników zastosowanych w aktualnych modelach T5.120 Electro Command. Komfort pracy zapewnia większa i bardziej wyciszona kabina Horizon™.

SERIA

Model T5.140 Auto Command™ jest oferowany ze specyfikacją klasy premium Blue Power. Został on stworzony z myślą o gospodarstwach, dla których priorytetową rolę odgrywają najwyższa wydajność i komfort. Jeśli szukasz ciągnika, który w polu wyróżnia się nie tylko wydajnością, lecz również stylistyką, to jesteś pod właściwym adresem.

CHARAKTERYSTYKA SPECYFIKACJI BLUE POWER

• Unikatowy, ciemnoniebieski lakier metaliczny

• Chromowana kratka wlotu powietrza

• Srebrne felgi

• Efektowne trójwymiarowe logo New Holland z liściem

• Fotel Blue Power i dywanik z nadrukiem logo

• Srebrna obwódka na umieszczonych na kabinie reflektorach roboczych

• Bogate standardowe wyposażenie