T6 ELECTRO COMMAND/ DYNAMIC COMMAND/ AUTO COMMAND - New Holland |Raitech.pl

T6 ELECTRO COMMAND/ DYNAMIC COMMAND/ AUTO COMMAND

Cechy

PRZEKŁADNIA ELECTRO COMMAND

Marka New Holland wie doskonale, iż wymogi poszczególnych gospodarstw są różne oraz, że inteligenta innowacyjność zasadza się na oferowaniu sprawdzonych rozwiązań w celu zwiększenia wydajności

PRZEKŁADNIA DYNAMIC COMMAND

Na wskroś nowa przekładnia Dynamic Command została stworzona w ramach intensywnych konsultacji z klientami i szeroko zakrojonych prac badawczo- rozwojowych oraz procedur testowych.

PRZEKŁADNIA AUTO COMMAND Skonstruowana i zbudowana przez markę New Holland przekładnia Auto Command jest oferowana w modelach z 4- cylindrowym silnikiem T6.145 - T6.175 oraz w nowym modelu z 6- cylindrowym silnikiem T6.180.

Galeria

T6 ELECTRO COMMAND/ DYNAMIC COMMAND/ AUTO COMMAND

T6 ELECTRO COMMAND/ DYNAMIC COMMAND/ AUTO COMMAND

NOWY T6. LIDER. PRZEZ CAŁĄ DOBĘ.

Model T6 został zaprojektowany dla współczesnych gospodarstw wielokierunkowych oraz prowadzących intensywną hodowlę bydła — oferowane przez niego funkcje zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

NIEZRÓWNANY KOMFORT

Wiodąca w sektorze oferta foteli obejmuje serię Dynamic Comfort, wyróżniającą się ergonomicznym, obrotowym podparciem, oraz fotel Auto Comfort™, wyposażony w układ aktywnego podgrzewania i wentylacji w celu zapewnienia optymalnej wygody przez cały dzień pracy.

WYBITNA WYDAJNOŚĆ

Modele ciągnika T6 z 4-cylindrowym silnikiem i przekładnią Dynamic Command są najekonomiczniejszymi maszynami w swej klasie o niższym 9% zużyciu paliwa*.

* Dane na podstawie wyniku osiągniętego przez model z 4-cylindrowym silnikiem w teście PowerMix niezależnego Niemieckiego Zrzeszenia Rolników (DLG) przy pracach pociągowych, który wykazał niższe o 9% zużycie paliwa. Dane z niezależnych źródeł zewnętrznych: Raport z testu DLG na stronie oraz brytyjski magazyn branżowy „Profi International. The Farm Machinery Magazine”.

WZORCOWA PRECYZJA

Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu układów automatycznego prowadzenia, wśród których znajduje się również całkowicie zintegrowany układ IntelliSteer®, zapewniający najwyższy poziom dokładności. Pomiędzy przejazdami i poszczególnymi latami na poziomie 1,5 cm. Układ automatycznego wykonywania skrętu na końcu rzędu IntelliTurn™ może automatycznie włączać układ zarządzania jazdą na uwrociu HTS II przy osiągnięciu zaprogramowanej odległości od uwrocia.

NIEZRÓWNANA WSZECHSTRONNOŚĆ

Sprawdzona przekładnia bezstopniowa Auto Command™ oferuje precyzyjną kontrolę prędkości oraz idealnie rozmieszczone punkty wydajności mechanicznej, obsługujące zarówno prace polowe, jak i zastosowania drogowe. Nowa, ośmiobiegowa przekładnia Dynamic Command™, wykorzystująca półautomatyczną technologię semi-powershift, zapewnia lepszą wydajność i sprawność.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Wyposaż swój ciągnik T6 w maksymalnie 16 świateł roboczych LED, aby przemienić noc w dzień i osiągnąć całodobową wydajność pracy.

NOWOCZESNA STYLISTYKA

Nietuzinkowa stylistyka T6 zwraca na siebie uwagę. Reflektory przypominające kocie oczy, światła o charakterystycznym wyglądzie oraz drapieżne wloty powietrza w masce, wzorowane na skrzelach rekina, bez wątpienia zwiększają atrakcyjność ciągnika.

WYJĄTKOWE BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentny układ hamulcowy przyczepy steruje pneumatycznymi hamulcami przyczepy w trakcie hamowania ciągnika i zapewnia bezpieczniejszy transport.