KOSIARKI MOCOWANE Z PRZODU - New Holland |Raitech.pl

KOSIARKI CZOŁOWE

Cechy

DURADISC™ I DISCCUTTER™

Seria montowanych z przodu kosiarek New Holland dostępna jest w dwóch różnych wariantach.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE PRODUKCJI

Zaawansowany i nowoczesny zakład produkcyjny New Holland w Kutnie jest Centrum Badawczo-Rozwojowym maszyn zielonkowych.

TRADYCYJNIE WYŚMIENITE

Marka New Holland jest synonimem profesjonalnych maszyn do zbioru siana i paszy, a jej tradycje sięgają ponad stu lat.

Galeria

KOSIARKI CZOŁOWE

KOSIARKI CZOŁOWE

KOSIARKI CZOŁOWE DISCCUTTER™ F I DURADISC™ F

Seria montowanych z przodu kosiarek New Holland dostępna jest w dwóch różnych wariantach. DiscCutter™ F to wysokowydajna kosiarka ze spulchniaczem, dostępna w wersjach o szerokości roboczej 3,11 i 3,52 metra, wyposażona w system kopiowania terenu Contour Float, który umożliwia jeszcze dokładniejsze koszenie. Kosiarka DuraDisc™ F o szerokości roboczej ok. 3 m, wyposażona jest w sprężynowy układ zawieszenia, któy zapewnia optymalne koszenie.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE PRODUKCJI

Zaawansowany i nowoczesny zakład produkcyjny New Holland w Kutnie jest Centrum Badawczo-Rozwojowym maszyn zielonkowych. Prowadzone są w nim prace projektowe, testy oraz produkcja maszyn. Przestrzeganie fundamentalnych zasad produkcji, odpowiednie normy produkcji i jakości wraz z zaangażowaną załogą przekładają się na wysokiej jakości, wytrzymałe i niezawodne maszyny.

TRADYCYJNIE WYŚMIENITE

Marka New Holland jest synonimem profesjonalnych maszyn do zbioru siana i paszy, a jej tradycje sięgają ponad stu lat. Można śmiało powiedzieć, że marka New Holland zmieniła oblicze rolnictwa w tym sektorze dzięki swoim przełomowym innowacjom, wśród których można wymienić wprowadzoną na rynek w 1940 r. pierwszą prasę z podbieraczem i samoczynnym mechanizmem wiązania, udoskonalenia w technologii koszenia poprzez wprowadzenie w 1964 r. pierwszej kosiarki ze spulchniaczem Haybine® oraz pierwszą samobieżną sieczkarnię, która ujrzała światło dzienne w 1961 r. Te wszystkie innowacje dobitnie świadczą o nieustannym dążeniu do udoskonalania zbioru siana i paszy.