TRAKTORY T4S - New Holland |Raitech.pl

T4S

Cechy

PROSTA EKSPLOATACJA

Ciągniki T4S zaprojektowane są do długotrwałej pracy, zapewniając jednocześnie długie okresy międzyserwisowe.

ABSOLUTNA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Od podstawowych modeli z ramą ROPS po nowej generacji czterosłupkową kabinę z opcjonalnym fotelem pneumatycznym – zapewnienie operatorowi komfortowego sterowania maszyną to nasz priorytet.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Kompaktowy i zwrotny, dzięki hydraulicznej i wszechstronnej przekładni dopasowanej do różnorodnych potrzeb.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Płynnie pracująca seria silników S8000 efektywnie i niezawodnie rozwija moc nawet do 75 KM, oferując jednocześnie wyjątkowo niskie zużycie paliwa i imponującą charakterystykę momentu obrotowego.

Galeria

T4S

T4S

CIĄGNIKI NEW HOLLAND T4S. PO PROSTU NOWOCZESNE.

Ciągniki New Holland T4S o mocy od 55 KM do 75 KM zapewniają doskonały balans pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami, szerokimi możliwościami zastosowania a łatwością i prostotą obsługi w codziennym użytkowaniu. Podstawowe modele z napędem na jedną oś i platformą z ramą ROPS stanowią ciekawą opcję niezawodnej i ekonomicznej maszyny do pracy. Modele z napędem na cztery koła są w stanie poradzić sobie w każdych warunkach, w różnego rodzaju pracy. Potrzebujesz kabiny? Ciągniki T4S oferowane są z czterosułupkową kabiną nowej generacji, zapewniającą idealną widoczność dookoła ciągnika jedną najlepszych w swojej klasie, a co za tym idzie, bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa pracy operatora i osób znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu. Dostępny z przekładnią mechaniczną 8x8 lub 12x12 z opcjonalnymi biegami pełzającymi 20x20 o prędkości nawet do 0,14 km/h. Ciągnik T4S oferuje szeroki wybór opcji, które pozwalają na dostosowanie go do warunków panujących w gospodarstwie i różnego rodzaju pracach uprawowych, przy hodowli, pracach zielonkowych. Potrzebujesz szybkości i zwrotności? W ofercie znajduje się hydrauliczna przekładnia nawrotna umożliwiająca bezsprzęgłową zmianę kierunku jazdy. Pracujesz z ciężkim osprzętem tylnym? Dzięki T4S możesz korzystać z siły tylnego układu zawieszenia o udźwigu 3000 kg, zapewniającego najlepsze w tej klasie osiągi, oraz sterowania układem zawieszenia Lift-O-Matic w standardzie. Mechaniczne lub elektrohydrauliczne załączanie WOM-u, w zależności od rodzaju sprzęgła i przeznaczenia ciągnika. W obu przypadkach mamy prostą obsługę i łatwość konserwacji.

PROSTA EKSPLOATACJA

Ciągniki T4S zaprojektowane są do długotrwałej pracy, zapewniając jednocześnie długie okresy międzyserwisowe. Wszystkie codzienne kontrole konserwacyjne wykonuje się szybko i łatwo, dzięki czemu większa ilość czasu poświęcana jest na to, co T4S robi najlepiej: pracę. Czego chcieć więcej? Co powiesz na oszczędne pod względem zużycia paliwa, niezawodne silniki common rail, przystosowane do paliwa biodiesel?

ABSOLUTNA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Od podstawowych modeli z ramą ROPS po nowej generacji czterosłupkową kabinę z opcjonalnym fotelem pneumatycznym – zapewnienie operatorowi komfortowego sterowania maszyną to nasz priorytet. Ciągniki T4S z kabiną wyznaczają nowe standardy w tej klasie ciągników, dzięki min. panoramicznym szybom. Wydajny układ ogrzewania i klimatyzacji zapewni komfort pracy w każdym sezonie. Użytkownicy wersji z ramą ROPS również będą mogli cieszyć się bardzo komfortowym fotelem z amortyzacją pneumatyczną oraz dobrze rozlokowanymi elementami sterowania w standardzie.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Kompaktowy i zwrotny, dzięki hydraulicznej i wszechstronnej przekładni dopasowanej do różnorodnych potrzeb. T4S może stać się jedynym potrzebnym rozwiązaniem. Pracuje on z taką samą wydajnością wykonując prace z ładowaczem w gospodarstwie, jak również z szerokim asortymentem narzędzi na polu, w parkach czy innych obszarach miejskich. Z ramą ROPS czy kabiną, z napędem na jedną oś czy na wszystkie koła – ciągnik T4S zapewnia dużą wszechstronność z założenia.

MOC I WYDAJNOŚĆ PRODUKCYJNA

Płynnie pracująca seria silników S8000 efektywnie i niezawodnie rozwija moc nawet do 75 KM, oferując jednocześnie wyjątkowo niskie zużycie paliwa i imponującą charakterystykę momentu obrotowego. Oferując idealny balans pomiędzy mocą, masą i wymiarami, ciągnik T4S ma zapewnić niezawodne osiągi w szerokiej gamie zadań. To preferowane rozwiązanie pod względem mocy i produktywności dla niewielkich gospodarstw obszarowych jak i o profilu hodowlanym np. mlecznym. T4S daje możliwość dostosowania do różnych zadań, takich jak prace komunalne, czy usługi.