Joskin VOLUMETRA - raitech.pl
Wozy asenizacyjne Joskin VOLUMETRA

VOLUMETRA

Galeria

Filmy

Duży zbiornik o zwartej budowie

Uwagi ogólne

Volumetra - uniwersalny wóz asenizacyjny o zwartej budowie. Jego samonośna konstrukcja rurowa (zintegrowana rama) gwarantuje niskie położenie środka ciężkości i nadaje maszynie dużą zwrotność, nawet na bardzo szerokich oponach. Przedstawiciele międzynarodowej, specjalistycznej prasy docenili zalety tego wozu, nadając mu tytuł maszyny roku 2017, przy okazji przyznawania tej nagrody podczas targów SIMA (Paryż).

Podnośnik i zasilanie osprzętu

Solidny, wbudowany podnośnik umożliwia zamontowanie każdego osprzętu do nawożenia, nawet najszerszego. Połączenie podnośnika ze zbiornikiem nadaje modelowi Volumetra zwartą budowę i pozwala zachować idealny nacisk na oczko, nawet z bardzo szeroką rampą rozlewającą.
W zbiorniku wykonano specjalne wgłębienia, umożliwiające zamontowanie dużych kół, nawet na osi skrętnej, jednocześnie ograniczając redukcję jego pojemności.
Nowa koncepcja pozwala również zmniejszyć wysokość zbiornika bez konieczności jego wydłużenia. A zatem ten wóz firmy Joskin zachowuje, typowe dla tej marki, walory w zakresie zwrotności, komfortu i bezpieczeństwa.

Odległość od zbiornika do haków podnośnika jest możliwie jak najmniejsza, aby zapewnić optymalne rozłożenie obciążeń.
Zbiornik jest standardowo przygotowany do dużych ramp i osprzętu z 4- lub 3-punktowym układem zawieszenia.
Zasilanie osprzętu odbywa się od góry zbiornika, co zapewnia mniejsze zużycie przewodów i krótszy przepływ, a więc większą wydajność i mniejszą masę własną.

Hydrauliczny przykręcany układ jezdny

Modele Volumetra są standardowo wyposażone w przestawny układ jezdny z zawieszeniem hydraulicznym, który jest bardzo stabilny na pochyłości, zapewnia rozłożenie obciążeń w 100% i dobrze trzyma się drogi ze względu na nisko położony środek ciężkości. Ponadto doskonale trzyma się podłoża. Krótko mówiąc, zapewnia komfort jazdy!

Wszystkie typy pomp

Wóz asenizacyjny Volumetra jest przeznaczony do pracy przy użyciu większości technik pompowania w celu uzyskania optymalnej wydajności w każdej sytuacji, bez żadnych kompromisów.

Konstrukcja samonośna - rurowa i połączona, która daje zwartą budowę

Wozy asenizacyjne JOSKIN z pompą przepływową mają zwartą, funkcjonalną konstrukcję i są bardzo zwrotne dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości.
Wóz Volumetra jest pojazdem z konstrukcją samonośną ze stali HLE, tak zbudowanym, by jego ciężar całkowity był jak najmniejszy i by pasował do każdej techniki rozlewania firmy JOSKIN. System pompowania jest zintegrowany z pojazdem, minimalnie wpływając na jego wymiary i zapewniając bezpośredni dostęp do pompy.

Bogata, modułowa oferta, która ciągle ewoluuje

Gama wozów asenizacyjnych JOSKIN składa się z 10 modeli, które można dostosować do swoich potrzeb, o pojemności 2500 - 32000 litrów. Nasze maszyny z czasem mogą się zmieniać, w zależności od początkowo wybranych opcji.
Wysyłanie zapytania o maszynę - VOLUMETRA

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.