Joskin QUADRA - raitech.pl
Wozy asenizacyjne Joskin QUADRA

QUADRA

Galeria

Filmy

Duże pojemności i dwie osie do wszystkich intensywnych prac

Uwagi ogólne

Wóz asenizacyjny Quadra jest dwuosiowym pojazdem, który doskonale nadaje się do intensywnych prac przewozowych i nawożenia gnojowicą. Rama jest standardowo wyposażona w punkty mocowania do łatwego montażu podnośnika.

Wóz asenizacyjny QUADRA jest również wyposażony w standardzie w układ jezdny typu Hydro-Tandem, który zapewnia optymalną stabilność podczas jazdy. Hydro-Tandem gwarantuje ponadto wyjątkowy komfort użytkowania.

Zwrotność

Mimo że zbiornik modelu QUADRA ma dużą pojemność, to długość całkowita pojazdu tego typu jest dość ograniczona. Nawet z osprzętem tylnym, maszyna jest bardzo zwrotna.

Rama podwozia

Komfort jazdy jest zapewniony dzięki dużej ramie (300 x 100 x 10 mm) i dyszlowi z poprzecznymi piórami resorów (w standardzie). Uniwersalna rama jest przygotowana do montażu podnośnika 4-punktowego umożliwiającego mocowanie wszelkiego typu oprzyrządowania do rozlewania.
Wysyłanie zapytania o maszynę - QUADRA

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.