TD4000F

WIELKA WARTOŚĆ, ZNAKOMITA WYDAJNOŚĆ

Cechy

WSZECHSTRONNOŚĆ NA MIARĘ POTRZEB

Ciągniki TD4000F zaprojektowano z uwzględnieniem sugestii użytkowników.

WYDAJNOŚĆ

Dla osiągnięcia wysokiej wydajności, ciągniki New Holland TD4000F wyposażono w wyjątkowo ekonomiczne czterocylindrowe silniki F5C.

EKONOMICZNE W OBSŁUDZE

Ciągniki New Holland TD4000F charakteryzują się długim okresem pracy międzyobsługowej równym 500 godzin.

NIEZAWODNOŚĆ

Oferująca przetestowaną niezawodność przekładnia Synchro Shuttle ciągników TD4000F jest łatwa w obsłudze i zapewnia szeroki wybór przełożeń.

Galeria

TD4000F

TD4000F

Ciągniki TD4000F, zasilane nowoczesnymi, ekonomicznymi silnikami czterocylindrowymi, łączą sprawdzoną konstrukcję z najnowszymi osiągnięciami techniki inżynieryjnej. Obszerna platforma operatora z nowocześnie i ergonomicznie rozmieszczonymi elementami sterowania zapewnia komfort i prostotę obsługi. Trzy modele TD4000F są wyposażone w jednostki napędowe o mocach od 65 do 88 KM.

WSZECHSTRONNOŚĆ NA MIARĘ POTRZEB

Ciągniki TD4000F zaprojektowano z uwzględnieniem sugestii użytkowników. Klienci oczekiwali mocnego, łatwego w obsłudze ciągnika, niskiego i wąskiego, o wyższym prześwicie nad podłożem i autentycznie wysokiej użyteczności. Wraz z gamą produktów TD4000F oferujemy naszym klientom możliwość wyboru kół i ogumienia, które będą odpowiadać różnym wymaganiom użytkowników. W ciągnikach firmy New Holland możliwość rzetelnego wyboru to standard.

WYDAJNOŚĆ

Dla osiągnięcia wysokiej wydajności, ciągniki New Holland TD4000F wyposażono w wyjątkowo ekonomiczne czterocylindrowe silniki F5C, stosowane w maszynach T4000F/N/V, zgodne z wymaganiami normy Tier III. Rezerwę momentu obrotowego o wartości 46% połączono z udźwigiem tylnego podnośnika do 3000 kg, przepływem hydraulicznym 55 l/min przy zamontowanej dodatkowo pompie MegaFlow™. Można zamówić do sześciu zdalnie sterowanych zaworów.

EKONOMICZNE W OBSŁUDZE

Ciągniki New Holland TD4000F charakteryzują się długim okresem pracy międzyobsługowej równym 500 godzin. W połączeniu z niskim zużyciem paliwa i dużą pojemnością zbiornika paliwa równą 80 litrów, ciągniki TD4000F pozwalają na pracą w dłuższych okresach roboczych.

NIEZAWODNOŚĆ

Oferująca przetestowaną niezawodność przekładnia Synchro Shuttle ciągników TD4000F jest łatwa w obsłudze i zapewnia szeroki wybór przełożeń. Operator może dobrać idealną dla danej pracy prędkość, gwarantującą wysokie osiągi i wydajność. Przekładnię wyposażono również w biegi pełzające.

PRZEDSTAWICIEL PRZETESTOWANEJ RODZINY PRODUKTÓW

Zapraszamy do przeglądu sprawdzonych rozwiązań zastosowanych w ciągnikach TD4000F. Poczynając od powszechnie znanej serii Fiat 86, a kończąc na nowoczesnych ciągnikach New Holland TD5000 o potwierdzonej niezawodności, żaden ciągnik nie zawiera w swojej konstrukcji tylu sprawdzonych rozwiązań.