Joskin PENDISLIDE PRO - raitech.pl
Osprzęt do rozlewania Joskin PENDISLIDE PRO

PENDISLIDE PRO

Galeria

Filmy

Uwagi ogólne

Nowa rampa Pendislide PRO firmy JOSKIN zwiększa precyzję rozlewania, idealnie dopasowując się do formy terenu i rozsuwając liście roślin. Dzięki trwałym płozom z ertalonu rozprowadza ona gnojowicę na podłożu, znacząc w nim niewielką bruzdę, aby dostarczyć składniki odżywcze jk najbliżej korzenia, nie brudząc roślin. Pracuje ona z maksymalną wydajnością i precyzją.
Dostępne są 4 modele rampy Pendislide PRO: 12 - 13,5 - 15 i 18 m z odstępami wynoszącymi 25 cm. Nawet przy takich szerokościach roboczych budowa ramy, w połączeniu z działaniem kół kopiujących, umożliwia utrzymanie na podłożu całości płóz i to nawet na nierównym terenie.

Solidna i nowatorska konstrukcja

Tradycyjny 4-punktowy podnośnik jest niepotrzebny, gdy średnica koła wynosi 1.675 mm lub mniej.
4 siłowniki służą do uruchamiania systemu przeciw wyciekaniu (system Twist), podnoszenia rampy powyżej błotników do transportu i opuszczania jej do rozlewania.
Montaż pozwala również na używanie rozlewacza właściwego.
Podczas manewrów, gdy system przeciw wyciekaniu jest podniesiony (na końcu linii), 4 siłowniki zapewniają efekt wahadła. Na nierównym terenie takie poziome wyważenie chroni rampę i nadaje jej elastyczność konieczną przy współpracy z wozem asenizacyjnym.
Wysyłanie zapytania o maszynę - PENDISLIDE PRO

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.