Joskin SOLODISC XXL - raitech.pl
Osprzęt do rozlewania Joskin SOLODISC XXL

SOLODISC XXL

Galeria

Filmy

Uwagi ogólne

Solodisc XXL jest aplikatorem doskonale dostosowanym do bardzo dużych areałów - jego szerokość robocza może osiągnąć 8,25 m. Odstępy o szerokości 18,75 cm między elementami roboczymi umożliwiają jednolite i wydajne nawożenie na gruntach różnego typu (łąki, młode uprawy, ścierniska itd.). Model Solodisc XXL jest wyposażony w solidną ramę, pionowe rozdzielacze i zaciski hydrauliczne.

Budowa

Aplikator Solodisc jest wyposażony w elementy nadążne, przy czym każdy z nich zawiera parę talerzy i stożki aplikujące złożone z końcówki dozującej, zacisku blokującego wyciekanie oraz miękkiego gumowego kołnierza.

Głębokość robocza jest regulowana (max. 6 cm) za pomocą pokrętła i może być stała dzięki wytworzeniu ciągłego nacisku na podnośnik.

Sprężyny pełnią rolę mechanicznych amortyzatorów, dzięki którym talerze utrzymują stały kontakt z podłożem. Ograniczają one zmiany głębokości aplikacji, jednocześnie umożliwiając ugięcie pionowe elementów o ± 10 cm, co pozwala na dostosowanie się talerzy do nierówności terenu.

W opcji, sprężyny można zstąpić hydraulicznym, poprzecznym systemem dociskającym, który utrzymuje nacisk na podłoże, identyczny dla każdego elementu (system naczyń połączonych) i umożliwia przeniesienie 100% nacisku podnośnika na twardym podłożu.
Wysyłanie zapytania o maszynę - SOLODISC XXL

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.