Joskin Wywrotka burtowa: TRANS-EX - raitech.pl
Transport Joskin Wywrotka burtowa: TRANS-EX

Wywrotka burtowa: TRANS-EX

Galeria

Filmy

Wywrotka o zwartej budowie, solidna i uniwersalna

Uwagi ogólne

Przyczepę burtową o zwartej budowie, Trans-EX, można łatwo modyfikować. Po zdemontowaniu burt, użytkownik ma do dyspozycji platformę, którą może przewozić różne ładunki. Można również wyposażyć ją w nadstawki o wysokości 200 lub 400 mm, które pozwolą zwiększyć ładowność.

Sprawdzona konstrukcja

Rama wywrotek Trans-EX w kształcie trapezu jest prosta i solidna. Swoją wytrzymałość zawdzięcza giętym na zimno belkom ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności. W wywrotkach Trans-EX do zaczepu służy solidny, jednoczęściowy przykręcany dyszel z regulacją wysokości. Jest on odwracalny, co umożliwia podłączenie do górnego i dolnego zaczepu. Podporę postojową stanowi podpora z kołem, której wysokość reguluje się korbą. Podczas jazdy koło składa się do góry, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo.

Tylna sygnalizacja elektryczna jest umieszczona w ocynkowanej obudowie o szerokości równej szerokości pojazdu i pełniącej funkcję zderzaka. Do ramy, węższej niż skrzynia, może zostać opcjonalnie zamontowana skrzynka z narzędziami (1.500 x 400 x 270 mm).

Modele dwuosiowe, dostępne z pojemnością od 5 T, są wyposażone w wózek Roll-Over umożliwiający zniwelowanie nierówności terenu, zwiększenie siły napędu i komfortu jazdy. Więcej ...

Solidne uszczelnione skrzynie

Wywrotki burtowe są wykonywane seryjnie ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności, identycznej jak stal używana przy produkcji drogowych pojazdów transportowych. Stanowi ona najlepszą gwarancję solidności przy stosunkowo niewielkiej wadze. Grubość blachy podłogi wynosi 4 mm. Burty mają konstrukcję z profili zamkniętych, co zapewnia większą wytrzymałość ścianek na nacisk i nadaje maszynie opływowy kształt oraz nowoczesny wygląd.

Aby zapewnić przyczepom burtowym JOSKIN dużą wytrzymałość, ich ramy (oprócz modelu Trans-EX), są cynkowane ogniowo.

Standardowe wyposażenie przyczepy w gumową, bardzo wytrzymałą, uszczelkę na całym obwodzie sprawia, że jest ona doskonale uszczelniona i sprawdza się nawet przy transporcie najdrobniejszych ładunków, na przykład rzepaku.

Modułowość i prostota

Wywrotki burtowe JOSKIN zostały tak zaprojektowane, aby były jak najbardziej modułowe. Dostępna jest szeroka oferta w zakresie pojemności i wysokości, co pozwala na przewóz ładunków o większej objętości. Istnieje również możliwość demontażu burt, aby mieć do dyspozycji przyczepę platformową.

Konstrukcja manetek do otwierania przyczepy zapewnia łatwość obsługi. Z uwagi na ich szerokość i gumowe zakończenia, otwieranie i zamykanie odbywa się bardzo sprawnie.

Przechył dostosowany do każdej sytuacji

Możliwość przechyłu wywrotki na boki staje się przydatna w trudno dostępnym terenie lub w przypadku konieczności precyzyjnego rozładunku. W takim celu opracowano opcję 3-stronnego przechyłu: do tyłu, na lewo i na prawo. Siłownik przechyłu jest tu przymocowany do przegubu, a kąt przechyłu bocznego jest regulowany linką ograniczającą.

Bezpieczeństwo i komfort

Wszystkie przyczepy burtowe JOSKIN są standardowo wyposażone w tylny zaczep z kompletem gniazd do oświetlenia, hamulców, wywrotu i do podłączenia drugiej przyczepy. Nisko położony środek ciężkości zapewnia przyczepom lepszą stabilność i większy komfort jazdy na drodze i na polu.
Wysyłanie zapytania o maszynę - Wywrotka burtowa: TRANS-EX

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.