Joskin Wywrotka burtowa: TETRA-SPACE - raitech.pl
Transport Joskin Wywrotka burtowa: TETRA-SPACE

Wywrotka burtowa: TETRA-SPACE

Galeria

Filmy

‎Łatwość jazdy i doskonała zwrotność

Uwagi ogólne

Przyczepy burtowe Tetra-SPACE służą do przewożenia ciężkich ładunków na dłuższe odległości. Aby sprostać dużym obciążeniom, rama posiada liczne wzmocnienia poprzeczne. Konsekwencją obniżonej budowy przyczepy burtowej jest niżej położony środek ciężkości, co zwiększa stabilność maszyny.

Komfortowy układ jezdny

Przyczepa Tetra-SPACE jest w standardzie wyposażona w podwójną oś tylną i zawieszenie na resorach parabolicznych, które zapewnia duży komfort przewozu po drodze. Oś przednia jest zamontowana na obrotnicy, co gwarantuje dużą zwrotność całego układu oraz optymalizuje jazdę także podczas dłuższych przewozów drogowych z większą prędkością.

Wytrzymała ocynkowana rama

Rama wywrotek Tetra-SPACE łączy w sobie prostotę, dużą wytrzymałość na wielokrotne obciążenia i trwałość. Tylne belki są wykonane z profili zamkniętych o bardzo dużym przekroju (300 x 100 x 10 mm) zapewniając dużą wytrzymałość. Ocynk całej powierzchni ramy zapewnia jej trwałość. Wąska budowa pozwala na dopasowanie różnych modeli kół - dostępna jest bogata oferta w zakresie ich szerokości, wysokości i profili.
Wysyłanie zapytania o maszynę - Wywrotka burtowa: TETRA-SPACE

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.