Ładowarki teleskopowe TH - New Holland |Raitech.pl

TH

PRYMUS POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Cechy

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ I NAJWYŻSZY KOMFORT

Nową serię TH wyróżnia nowoczesna, bardzo komfortowa kabina o lepszym zawieszeniu i większej widoczności, zapewniająca zawsze maksymalną wydajność.

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Ładowarki teleskopowe serii TH są wyposażone w spawany przy użyciu robotów wysięgnik w kształcie litery "U", który wyróżnia niezwykłą sztywność i wytrzymałość.

PROSTA EKSPLOATACJA

Przestoje są wrogiem wydajności, dlatego też wszystkie ładowarki teleskopowe serii TH zostały skonstruowane z myślą o ograniczeniu okresowych przeglądów i ich optymalizacji.

Galeria

TH

TH

NOWA SERIA ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH TH: PRYMUS POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Od ponad 20 lat ładowarki teleskopowe marki New Holland przodują pod względem osiągów, niezawodności i ekonomiki. Nową serię ładowarek TH wyróżnia żółto-szara kolorystyka, podkreślająca ich znaczenie wśród maszyn do zbioru siana i paszy oraz przynależność do tego szacownego grona. Poszerzona gama obejmuje sześć modeli maszyn - TH6.32, TH6.36, TH7.32, TH7.37, TH7.42 i TH9.35 - w różnych wersjach: S, Classic, Plus oraz Elite. W sumie do dyspozycji mamy czternaście różnych wersji o wysięgu od sześciu do dziewięciu metrów, które sprostają życzeniom każdego klienta.

Nowe ładowarki serii TH posiadają całkowicie nowe przekładnie 4x3 i 6x3 PowerShift™, zwiększające płynność przełączania biegów i zmiany kierunku jazdy, co przekłada się na lepsze prowadzenie. Spełniają one normę emisji spalin Tier 4B. Wyróżniają je lepsze osiągi i ekonomika pracy, co przekłada się na większy komfort i niższe koszty eksploatacji. Pod względem wyciszenia i komfortu najnowsze kabiny mogą stanowić przykład do naśladowania dla konkurencji.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ I NAJWYŻSZY KOMFORT

Nową serię TH wyróżnia nowoczesna, bardziej komfortowa kabina o lepszym zawieszeniu i większej widoczności, zapewniająca zawsze maksymalną wydajność. Nowe reflektory wykonane w technologii LED dostarczają strumień światła o mocy 25 000 lumenów i pozwalają zamienić ciemną noc w jasny dzień, dzięki czemu zwiększają wydajność i bezpieczeństwo pracy.

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Ładowarki teleskopowe serii TH są wyposażone w spawany przy użyciu robotów wysięgnik w kształcie litery „U”, który wyróżnia niezwykła sztywność i wytrzymałość. Podwozie w kształcie litery H cechuje ogromna odporność na skręcanie i zdolność pracy w najtrudniejszych warunkach. Marka New Holland nieustannie podejmuje wysiłki ukierunkowane na poprawę jakości i w latach 2012-2013 zainwestowała w nową, specjalną linię produkcyjną ładowarek serii TH.

PROSTA EKSPLOATACJA

Przestoje są wrogiem wydajności, dlatego też wszystkie ładowarki teleskopowe serii TH zostały skonstruowane z myślą o ograniczeniu okresowych przeglądów i ich optymalizacji. Uproszczono codzienne kontrole i prace konserwacyjne, a tym samym ułatwiono dbanie o maszynę w okresie pomiędzy przeglądami, które wydłużono do 600 godzin.