Kombajny zbożowe CX5& CX6 - New Holland |Raitech.pl

CX5 & CX6

WSZECHSTRONNOŚĆ DOSTĘPNA W STANDARDZIE

Cechy

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ

Nowe kombajny CX5 i CX6 wyróżniają się nadzwyczajną wydajnością podczas żniw.

NAJSZERSZA UNIWERSALNOŚĆ W SWOJEJ KLASIE

Elastyczność przy zmianie rodzaju plonu nigdy nie była tak wysoka; jest to zapewnione dzięki łatwej wymianie elementów klepiska.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ ZBIORÓW

Uzyskiwanie czystych, nieuszkodzonych ziaren zboża oraz słomy o jakości zgodnej z wymaganiami klienta jest gwarantowane dzięki niezwykle łatwemu dostosowywaniu kombajnu do różnych ustawień.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Praktyczne zautomatyzowanie wszystkich podstawowych funkcji kombajnu przyczynia się do ułatwienia pracy operatora.

Galeria

CX5 & CX6

CX5 & CX6

WSZECHSTRONNOŚĆ DOSTĘPNA W STANDARDZIE

Kombajny CX5 i CX6 marki New Holland łączą w sobie eleganckie wzornictwo z praktycznymi elementami, aby ułatwić konserwację, poprawić widoczność oraz ułatwić czyszczenie i magazynowanie maszyny. Dzięki kabinie Harvest Suite™ Deluxe modele CX5 i CX6 wyróżnia również większy komfort pracy operatora. Mniej widoczne natomiast są modyfikacje wprowadzone z myślą o ograniczeniu przestojów. Zmniejszono liczbę punktów smarowania, a funkcja automatycznego czyszczenia pozwala skrócić czas przejścia ze zbioru jednej uprawy roślinnej na zbiór innej, tym samym zwiększając elastyczność zastosowań maszyny przy zbiorze różnych roślin.

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ

Nowe kombajny CX5 i CX6 wyróżniają się nadzwyczajną wydajnością podczas żniw. Zaawansowana konstrukcja młocarni oraz zespołu czyszczącego pozwala na zwiększenie przepustowości, umożliwiając szybką jazdę podczas zbiorów i osiąganie wysokiej wydajności dziennej. Całkowita wydajność czyszczenia została znacznie zwiększona dzięki innowacyjnemu systemowi kaskadowemu Triple-Clean™, który zwiększa efektywność działania układu sitowego o 15%.

NAJSZERSZA UNIWERSALNOŚĆ W SWOJEJ KLASIE

Elastyczność przy zmianie rodzaju plonu nigdy nie była tak wysoka; jest to zapewnione dzięki łatwej wymianie elementów klepiska. Ponadto łatwy w użyciu zestaw ustawień dostosowanych do poszczególnych typów roślin pozwala uzyskać optymalną wydajność kombajnu CX niezależnie od rodzaju i stanu plonu. Bogaty wybór zespołów żniwnych do zbioru zbóż i kukurydzy zapewnia maksymalną wszechstronność kombajnu.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ ZBIORÓW

Uzyskiwanie czystych, nieuszkodzonych ziaren zboża oraz słomy o jakości zgodnej z wymaganiami klienta jest gwarantowane dzięki niezwykle łatwemu dostosowywaniu kombajnu do różnych ustawień. System wytrząsaczy słomy z regulacją prędkości roboczej Opti-Speed™ pozwala zwiększyć wydajność maszyny przy pacy w pofałdowanym terenie.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Praktyczne zautomatyzowanie wszystkich podstawowych funkcji kombajnu przyczynia się do ułatwienia pracy operatora. Kabina Harvest Suite™ Deluxe oferuje zaawansowane rozwiązania zwiększające komfort, co wpływa korzystnie na czujność operatora i jednocześnie eliminuje konieczność stałego utrzymywania koncentracji nawet w najdłuższy dzień pracy.