Prasy BIGBALLER PLUS - New Holland |Raitech.pl

BIGBALER PLUS

Cechy

Galeria

BIGBALER PLUS

BIGBALER PLUS

PROFESJONALNE PRASY MARKI NEW HOLLAND

New Holland króluje w segmencie pras wielkogabarytowych od 25 lat, wprowadzając szereg udoskonaleń które zrewolucjonizowały prasowanie dużych kostek na całym świecie. Najwyższe osiągi prasowania są gwarantowane w każdych rodzajach materiałów jak i warunkach terenowych. Użytkownicy wykorzystujący prasy do zbioru siana, sianokiszonek, usługodawcy zbioru słomy i materiałów na potrzeby energetyczne jak i szeroka skala rolników uprawiających ziemię będą połączeni razem poprzez nowe modele pras „PLUS”, które mają 80 cm dłuższą komorę prasowania i dostarczają stałą najlepszą w swojej klasie jakość bel z większa do 10% gęstością bel w porównaniu z poprzednimi modelami.

KONSTRUKCJA PRAS BIGBALER

Prasy wielkogabarytowe BigBaler przeszły szeroko zakrojone testy, pracując niemal we wszystkich warunkach przy zbiorze różnorodnych upraw roślinnych na całym świecie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zoptymalizować każdą funkcję prasy BigBaler i zapewnić najwyższą wydajność pracy.

PRASY BIGBALER: NAJBOGATSZA OFERTA

Cztery modele pras BigBaler umożliwiają każdemu użytkownikowi wybór prasy odpowiedniej do jego potrzeb. Rodzina pras obejmuje od standardowych modeli produkujących bele o wymiarach 80 x 70 cm aż po największe prasy dostarczające bele o wymiarach 120 x 90 cm. Ponadto klient może wybrać sposób obróbki materiału roślinnego - standardowy, za pomocą systemu Packer Cutter lub CropCutter.

SKORZYSTAJ Z ATUTÓW PRASY PODCZAS BELOWANIA

Nowe modele pras wielkogabarytowych BigBaler Plus cechuje efektywność i produktywność na niespotykanym dotychczas poziomie.

A oto jej unikatowe atuty:

• Do 10% większa gęstość bel

• Utrzymywanie jednolitego stopnia zgniotu przez cały dzień

• Lepszy kształt beli

• Mniejsze ryzyko zerwania sznurka

• Równomierny kształt beli nawet przy wysokich temperaturach