Prasy ROLL BELT - New Holland |Raitech.pl

ROLL-BELT

NOWA JAKOŚĆ W FORMOWANIU BEL

Cechy

WYŚMIENITA WYDAJNOŚĆ

Szukasz wydajnej prasy zmiennokomorowej? Sięgnij po rolujące prasy pasowe Roll-Belt marki New Holland.

JAKOŚĆ BEL

Rolujące prasy pasowe Roll-Belt gwarantują najwyższą jakość belowania. Zawsze.

PROSTA EKSPLOATACJA

Rolujące prasy pasowe Roll-Belt są przeznaczone do pracy na polu, a dzięki efektywnemu serwisowi i konserwacji prasa będzie mogła spędzić na polu więcej czasu i zarobić na siebie.

ABSOLUTNA PRZYJEMNOŚĆ PODCZAS BELOWANIA

Operatorzy z przyjemnością będą spędzać długie dni robocze na polu z prasą Roll-Belt, gdyż powstała ona z myślą właśnie o nich.

Galeria

ROLL-BELT

ROLL-BELT

NOWE ROLUJĄCE PRASY PASOWE. NOWA JAKOŚĆ W FORMOWANIU BEL

Już od ponad 25 lat marka New Holland jest liderem w segmencie rolujących pras pasowych i w tym czasie wprowadziła szereg pionierskich rozwiązań, które zrewolucjonizowały współczesne prasy zmiennokomorowe. Na całym świecie już ponad 235.000 rolujących pras pasowych służy pomocą profesjonalnym rolnikom i firmom świadczących usługi dla rolnictwa w okresie żniw. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pasów rolujących najnowsza generacja pras wprowadza formowanie bel na nowy poziom i pozwala zwiększyć wydajność belowania nawet o 20%, a stopień zgniotu beli nawet o 5%. Ponadto operator może wybierać pomiędzy maksymalną szerokością beli 150 cm lub 180 cm, dopasowując ją do swoich potrzeb. Rolujące prasy pasowe Roll-Belt zachwycają również swoim charakterystycznym, opływowym kształtem, wprowadzając elegancję do procesu belowania.

WYŚMIENITA WYDAJNOŚĆ

Szukasz wydajnej prasy zmiennokomorowej? Sięgnij po rolujące prasy pasowe Roll-Belt marki New Holland. Modernizacja podbieracza pozwala zwiększyć wydajność procesu belowania nawet o 20%. Dzięki temu każde pole możesz obrobić nawet o 20% szybciej zwiększyć wydajność dzienną o 20%! Wyższa przepustowość prasy pozwala na zebranie większej ilości materiału roślinnego w optymalnych warunkach. Pomocna w tym jest pomocnicza rolka podająca, która zwiększa efektywność podawania materiału do rotora. Z już wyśmienitego czasu owijania beli urwano jeszcze parę sekund, aby jeszcze bardziej skrócić proces belowania.

JAKOŚĆ BEL

Rolujące prasy pasowe Roll-Belt gwarantują najwyższą jakość belowania. Zawsze. Umieszczone z obu stron komory prasy czujniki gęstości zapewniają jednolity stopień zgniotu beli i pozwalają operatorowi wybrać odpowiednią gęstość rdzenia beli. Miękki rdzeń jest idealnym rozwiązaniem w celu lepszego napowietrzenia beli, gdy jest ona używana jako karma, natomiast gęsty rdzeń wyśmienicie się sprawdza przy przechowywaniu, transporcie i przeładunku bel. Bezszwowe pasy są sterowane poprzez szereg czujników, aby zapewnić naprężenie konieczne dla osiągnięcia wymaganego stopniu zgniotu i uformowanie gęstych bel, które z łatwością pokonają trudy przeładunku i transportu. Jednolite owinięcie bel wieńczy dzieło.

PROSTA EKSPLOATACJA

Rolujące prasy pasowe Roll-Belt są przeznaczone do pracy na polu, a dzięki efektywnemu serwisowi i konserwacji prasa będzie mogła spędzić na polu więcej czasu i zarobić na siebie zamiast bezczynnie stać, generując tylko koszty. Jednoczęściowe boczne i przednie osłony zapewniają operatorowi pełen dostęp do wszystkich punktów serwisowania i ruchomych części podczas prac mających na celu utrzymanie prasy w dobrym stanie. Wszystkie punkty serwisowania są dostępne z poziomu gruntu, a dodatkowy pojemnik na siatkę wydłuża czas pracy maszyny w polu.

ABSOLUTNA PRZYJEMNOŚĆ PODCZAS BELOWANIA

Operatorzy z przyjemnością będą spędzać długie dni robocze na polu z prasą Roll-Belt, gdyż powstała ona z myślą właśnie o nich. Technologia IntelliBale™ umożliwia prasie regulować prędkość jazdy ciągnika i zatrzymywać go na czas owijania beli, sterować podnoszeniem i opuszczaniem tylnej osłony i dać ciągnikowi sygnał do dalszej jazdy po wyrzuceniu beli na pole. Uchylna podłoga, którą można sterować z poziomu kabiny, oraz regulacja stopnia zgniotu pozwalają zwiększyć wydajność pracy i zmniejszyć zmęczenie operatora. Kolejnym ułatwieniem jest opcjonalny hydrauliczny mechanizm nawrotny rotora.