TRAKTORY T5 DYNAMIC COMMAND™ I AUTO COMMAND™ - New Holland |Raitech.pl

TRAKTORY T5 DYNAMIC COMMAND™ I AUTO COMMAND™

MOC I WYDAJNOŚĆ W STYLU MARKI NEW HOLLAND

Cechy

POTWIERDZONA WSZECHSTRONNOŚĆ

Sprawdzoną serię ciągników T5 stworzono, aby zapewnić wysoką wydajność podczas wykonywania rozmaitych prac rolniczych: od zastosowań polowych, prac z ładowaczem czołowym, aż po szybki transport.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Nowa seria maszyn składa się z czterech modeli napędzanych czterocylindrowym silnikiem FPT Industrial NEF o pojemności 4,5 litra, o maksymalnej mocy w zakresie od 110 do 140 KM.

SERIA BLUE POWER

Modele z serii T5.140 Dynamic Command™ i Auto Command™ są dostępne w konfiguracji premium Blue Power.

Galeria

TRAKTORY T5 DYNAMIC COMMAND™ I AUTO COMMAND™

TRAKTORY T5 DYNAMIC COMMAND™ I AUTO COMMAND™

DOSKONAŁA ZWROTNOŚĆ. ZNAKOMITA WIDOCZNOŚĆ. KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA.

Maszyny z serii T5 Dynamic Command™ i Auto Command™ zaprojektowano z myślą o całkowitej elastyczności. Przełożyło się to na kompaktowe wymiary tych modeli. Dzięki wysokości minimalnej wynoszącej zaledwie 2695 mm* zmieszczą się nawet w najniższych oborach i stodołach. Mała wysokość maski na poziomie 1897 mm zapewnia dodatkową widoczność we wszystkich zastosowaniach. Jest to szczególnie ważne podczas podawania paszy i prac z ładowaczem czołowym.

* W wersji z oponami 540/65R34 i z niskim dachem

WYTRZYMAŁA OŚ

Wszystkie maszyny z tej serii są wyposażone standardowo w oś klasy 1,5 HD lub opcjonalną oś klasy 1,75, która sprawdza się doskonale podczas prac z ładowaczem. Dzięki temu modele te z mogą z łatwością obsługiwać duże ładunki, np. podczas transportu ziarna czy bel. Dopuszczalna masa całkowita pojazdu wynosząca 8,8 t, czyli o około 800 kg więcej niż aktualne modele T5 Electro Command™, poprawia ogólną wydajność i zwiększa elastyczność operacyjną.

IDEALNE POŁĄCZENIE: PRZEDNI UKŁAD ZAWIESZENIA NARZĘDZI I WOM

Ciągniki z serii T5 zaprojektowano pod kątem możliwości przyłączenia w pełni zintegrowanych, montowanych fabrycznie układów przedniego zawieszenia narzędzi i WOM. W celu osiągnięcia większej sprawności przy podwieszaniu pełne sterowanie układami zawieszenia narzędzi i WOM jest dostępne zarówno z komfortowej kabiny, jak i za pośrednictwem elementów kontrolnych rozmieszczonych ergonomicznie na układzie zawieszenia.