TRAKTORY T7 LWB - New Holland |Raitech.pl

T7 LWB

Cechy

SZEŚĆ MODELI DOPASOWANYCH DO POTRZEB TWOJEGO GOSPODARSTWA

Gama modeli T7 została opracowana po intensywnych konsultacjach z klientami marki New Holland, w tym z usługodawcami oraz rolnikami zajmującymi się ogólną produkcją rolną i uprawami.

JESTEŚMY GOTOWI PRZEKUĆ TWOJE POTRZEBY NA NOWE FUNKCJE

Inżynierowie New Holland znajdują się w gronie najlepszych zespołów projektowych na świecie.

TESTY NA ETAPIE PRAC ROZWOJOWYCH

Każdy ciągnik T7 jest poddawany rygorystycznym i kompleksowym próbom – zarówno na etapie prac rozwojowych, jak i produkcyjnych, aby zapewnić Tobie idealnego partnera w Twojej pracy.

GAMA MODELI T7: CZTERNAŚCIE MODELI. TRZY SKRZYNIE BIEGÓW. NIEZLICZONE NAGRODY

Modele T7 o wydłużonym rozstawie osi są częścią rozbudowanej rodziny T7 marki New Holland.

Galeria

T7 LWB

T7 LWB

T7 LWB - STAGE V

CIĄGNIK NOWEJ GENERACJI WYTYCZAJĄCY PRZYSZŁOŚĆ PRAC ROLNICZYCH

Elegancka linia. Atrakcyjny wygląd. Powitajmy nową gamę czterech modeli T7 LWB (ang. long wheelbase). Przyciągająca wzrok stylistyka wyróżnia się nowymi reflektorami przywołującymi na myśl kocie oczy, drapieżnymi bocznymi wlotami powietrza, nawiązującymi wyglądem do skrzeli ryb, i dachem o profilu łamanym do dołu wyposażonym w nawet 16 kabinowych lamp diodowych, w tym światła obrysowe o klasycznej stylistyce samochodowej, które umożliwiają wykonywanie prac polowych przez 24 godziny na dobę. Silniki ECOBlue™ HI-eSCR Nef w całości spełniają jeszcze bardziej restrykcyjne wymogi norm emisyjnych Tier 4B i zapewniają moc od 225 do 270 KM przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa, charakterystycznym dla modeli T7. Nowy, półaktywny wentylowany fotel dodatkowo zwiększa wygodę podczas całodziennej pracy. T7. Partner do prac polowych nowej ery.