T6 - TIER 4B

ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE W CELU SPEŁNIENIA TWOICH WYMAGAŃ

Cechy

NIEZRÓWNANY KOMFORT

Wiodąca w sektorze oferta foteli obejmuje serię Dynamic Comfort, wyróżniającą się ergonomicznym, obrotowym podparciem, oraz fotel Auto Comfort™.

OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA

Silnik ECOBlue™ HI-eSCR zapewniają zgodność z Tier 4B oraz oszczędność paliwa. Oszczędza pieniądze.

NIEZRÓWNANA WSZECHSTRONNOŚĆ

Renomowana przekładnia ciągła Auto Command™ oferuje precyzyjną kontrolę prędkości oraz dwa punkty wydajności mechanicznej.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Wyposaż swój ciągnik T6 w maksymalnie 16 świateł roboczych LED, aby przemienić noc w dzień i osiągnąć całodobową wydajność pracy

Galeria

T6 - TIER 4B

T6 - TIER 4B

LIDER. PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Model T6 został zaprojektowany dla współczesnych gospodarstw wielokierunkowych oraz prowadzących intensywną hodowlę bydła — oferowane przez niego funkcje zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

NIEZRÓWNANY KOMFORT

Wiodąca w sektorze oferta foteli obejmuje serię Dynamic Comfort, wyróżniającą się ergonomicznym, obrotowym podparciem, oraz fotel Auto Comfort™, wyposażony w układ aktywnego podgrzewania i wentylacji w celu zapewnienia optymalnej wygody przez cały dzień pracy.

WYBITNA WYDAJNOŚĆ

Silnik ECOBlue™ HI-eSCR zapewniają zgodność z Tier 4B oraz oszczędność paliwa. Oszczędza pieniądze.

WZORCOWA PRECYZJA

Oferujemy bogaty pakiet rozwiązań w zakresie prowadzenia z których najbardziej zaawansowane i precyzyjne to w pełni zintegrowany układ automatycznego prowadzenia IntelliSteer® (opcja). Zapewnia on dokładność rzędu 1,5 cm z przejścia na przejście oraz z roku na rok.

NIEZRÓWNANA WSZECHSTRONNOŚĆ

Renomowana przekładnia ciągła Auto Command™ oferuje precyzyjną kontrolę prędkości oraz dwa punkty wydajności mechanicznej — jeden do prac polowych i jeden do zastosowań drogowych.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Wyposaż swój ciągnik T6 w maksymalnie 16 świateł roboczych LED, aby przemienić noc w dzień i osiągnąć całodobową wydajność pracy.

NOWOCZESNA STYLISTYKA

Nietuzinkowa stylistyka T6 zwraca na siebie uwagę. Reflektory przypominające kocie oczy, światła o charakterystycznym wyglądzie oraz drapieżne wloty powietrza w masce, wzorowane na skrzelach rekina, bez wątpienia zwiększają atrakcyjność ciągnika.