Weidemann 3080LPT - raitech.pl

3080LPT

3080LPT

Ładowarka kołowa teleskopowa – dla wszystkich, którzy chcą sięgać wysoko

Zawsze, gdy ważne jest osiągnięcie większej wysokości skoku, ładowarka kołowa teleskopowa jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem. A to dlatego, że oprócz wysokiej funkcjonalności, dużego komfortu pracy i doskonałych standardów bezpieczeństwa maszyny te w porównaniu do zwykłych ładowarek kołowych z ramieniem załadowczym wyposażone są w ramię teleskopowe i dzięki temu mają znacznie większą wysokość skoku i zasięg. Poza tym podstawowe zalety, takie jak zwrotność, stabilność i siła podnoszenia, które wyróżniają przegubowe ładowarki kołowe, charakteryzują także ładowarki kołowe teleskopowe – to właśnie sprawia, że są tak skuteczne.


Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

Zginany wahadłowy układ kierowniczy marki Weidemann

Podstawa konstrukcji Weidemann: legendarny zginany wahadłowy układ kierowniczy. Wszystkie cztery koła mają stabilny kontakt z podłożem i maszyna porusza się z maksymalną trakcją. Dzięki temu maszyna jest także wyjątkowo zwrotna.

Wysokiej jakości warstwa proszkowa

Wysoka jakość tworzy wartość dodaną. Główną cechą wymogów jakościowych marki Weidemann jest warstwa proszkowa W przeciwieństwie do tradycyjnej farby znacznie wydłuża ona żywotność, jest skuteczniejsza i ekologiczna. Więcej o warstwie proszkowej można przeczytać tutaj

Wysoka siła ciągu dzięki osi planetarnej

Napęd za pomocą osi planetarnej zwiększa moment obrotowy na kole i dzięki temu poprawia siłę ciągu. Dzięki optymalnemu stosunkowi siły ciągu do wydajności maszyny można pracować elastycznie i ekonomicznie.

100% blokada mechanizmu różnicowego

W 100% przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową oraz utrzymuje niskie zużycie opon, które jest wyłączone w normalnym trybie jazdy.

Wytrzymałe ramię teleskopowe

Ramię teleskopowe ma wytrzymałą i stabilną konstrukcję, prowadzenie równoległe przebiega hydraulicznie. Wszystkie ważne przewody hydrauliczne znajdują się wewnątrz i są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Ramię teleskopowe dla ładowarek kołowych marki Weidemann łączy zaleta przegubowej maszyny z zaletami ładowarki teleskopowej. Duże wysokości przeładowanie nie są więc żadnym problemem.

Ograniczenie kąta odchylenia łyżki w tył

We wszystkich ładowarkach kołowych teleskopowych Weidemann standardowo wbudowane jest ograniczenie kąta odchylenia łyżki w tył. Znajduje się na elemencie oporowym Weidemann i ogranicza kąt odchylenia łyżki w tył. Zabezpieczenie to zapobiega zbyt dalekiego odchylenia w przypadku złożonego lub wysuniętego ramienia teleskopowego. Dzięki temu np. zawartość łyżki nie może spaść na stanowisko operatora.

Ograniczniki skrętu ze stali nierdzewnej

Przy pełnym wychyleniu kół przednich na zakrętach porusza się półwozie tylne i przednie maszyny. W urządzeniach Weidemann obszar ten jest chroniony wyjątkowo dobrze za pomocą ograniczników skrętu ze stali nierdzewnej i lakier na maszynie nie zostaje uszkodzony. To zapewnia zachowanie wartości!

Duży wybór osprzętu

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy w jakim rozmiarze jest odpowiednie dla danej maszyny»

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiednie dla danej maszyny»


Możliwość wyboru stanowiska operatora

Bezpieczny dach operatora w pozycji „niskiej" Bezpieczny dach operatora, "wysoki" Kabina "niska" Kabina "wysoka"
Nasze modele LP serii 20, 30 i 40 można w zależności od wymagań wyposażyć w różne stanowiska operatora. Zarówno kabina, jak i bezpieczny dach operatora spełniają aktualne europejskie wytyczne maszynowe (2006/42/WE) zgodnie z ochroną ROPS i FOPS. Zestawienie różnych wysokości maszyn znajduje się tutaj »

LP = Low Position (niska pozycja)

Głęboko osadzona pozycja siedzenia operatora umożliwia niewielką wysokość maszyny. Dzięki temu niskie wysokości przejazdu nie stanowią problemu, nawet z bezpiecznym dachem operatora zamontowanym na stałe lub z kabiną.


Łatwiejsza i szybsza wymiana narzędzi

Wymiana narzędzi 1

Wymiana narzędzi 2

Wymiana narzędzi 3

Dzięki hydraulicznemu szybkozłączu można bezproblemowo i szybko wymienić dodatkowe urządzenia. W ten sposób maszyna jest szybko gotowa do pracy. To zwiększa wydajność oraz ekonomiczność. Narzędzia wymieniane są oburącz, co uniemożliwia niezamierzoną wymianę – w urządzeniach Weidemann bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze!


Optymalny dostęp serwisowy

Dobry dostęp także w modelach LP

Stanowisko operatora można zdjąć a pokrywę silnika można otworzyć szeroko do tyłu. Dzięki temu także w naszych modelach LP silnik, system hydrauliczny i elektryka są łatwo dostępne.

Łatwo dostępne punkty smarowe

Regularne naoliwianie wszystkich punktów smarowych w maszynie jest niezbędne do poprawnej i skutecznej konserwacji i tym samym do zachowania wartości maszyny. Aby zaoszczędzić czas i ułatwić pracę, punkty smarowe w urządzeniach Weidemann zawsze umieszczone są w łatwo dostępnym miejscu. Opcjonalnie dostępny jest układ centralnego smarowania, który odpowiedzialny jest za naoliwianie.

Krótkie węże hydrauliczne

W maszynach Weidemann duże znaczenie ma niewielka długość węży hydraulicznych – węże podzielone są w wielu miejscach. Jeśli konieczna jest wymiana węża hydraulicznego, nie trzeba wymieniać całego węża w układzie hydraulicznym, lecz jedynie uszkodzoną część. Zapewnia to znaczne przyśpieszenie pracy i oszczędność pieniędzy.


Miejsce pracy, które motywuje

Regulowana kolumna kierownicy

Kolumnę kierownicy można ustawić indywidualnie zgodnie z wymaganiami operatora. W ten sposób zapewniamy, że każdy operator może pracować na maszynie ergonomicznie i bez zmęczenia.

Ergonomiczny joystick

Joystick leży w dłoni bezpiecznie i wygodnie. Sterowanie jest jednocześnie mocne i czułe. Dzięki temu maszyny i najważniejsze funkcje są zawsze pod kontrolą.

Dobry widok – ergonomiczne miejsce pracy

Dużo przestrzeni na nogi, przejrzyście ułożone przyrządy połączone, wygodne siedzenie operatora i optymalny widok na osprzęt dodatkowy. Miejsce pracy, które motywuje i całkowicie wspiera operatora.

Przyjemny klimat pracy

Klimat pracy w kabinie jest znakomity dzięki skutecznie pracującym systemom ogrzewania i wentylacji z dmuchawą, filtrem powietrza pierwotnego i dobrze umieszczonymi dyszami powietrza. Przy szczególnie wysokiej temperaturze zewnętrznej zalecamy dostępną opcjonalnie klimatyzację.

Miejsce pracy izolowane przed drganiami

Drgania i wstrząsy są przechwytywane przez maszynę. Ciało operatora jest bardzo dobrze chronione i operator może przez dłuższy czas pracować w bardziej zrelaksowany sposób i bez zmęczenia – i dzięki temu jest także bardziej skoncentrowany.


Pedał hamowania impulsowego

W maszynach Weidemann napęd hydrostatyczny na wszystkie koła jest wyposażony w pedał hamulca. Poprzez "calowanie" pedał umożliwia pełzanie pojazdu aż do jego zatrzymania. Za pomocą częściowo wciśniętego pedału hamowania impulsowego można jechać powoli z milimetrową dokładnością w trybie pełzania przy pełnej prędkości obrotowej silnika i jednocześnie szybko podnosić ładunek. Jeśli pedał zostanie głębiej wciśnięty, ruch maszyny zostanie zahamowany. Zaletą pedału hamowania impulsowego jest optymalne rozłożenie wydajności silnika. Poza tym nie jest możliwe tłumienie maszyny.


Nowa generacja ładowarek kołowych

Nowa norma dotycząca emisji spalin poziomu III B – nowa technologia silników

W ostatnich latach w firmie Weidemann zakończyliśmy już pomyślnie poziomy I do III A dotyczące ograniczenia substancji szkodliwych. Jednak na poziomach III B i IV (Tier 4 interim i Tier 4 final) trzeba spełnić nowe, zaostrzone wartości graniczne. Ponieważ chcemy dopasować nasze maszyny do zmieniającego się prawa i przy tym rozwijać się, włożyliśmy wiele pracy i know-how w produkcję nowych maszyn. Więcej o nowej technologii silników można przeczytać tutaj »

Cyfrowy wyświetlacz

Najważniejsze funkcje zawsze w zasięgu wzroku. Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi najpierw pokazywane są aktywne funkcje, na przykład włączona blokada mechanizmów różnicowych lub funkcje elektroniczne.

System do diagnostyki i analizy wedias firmy Weidemann

Częściowo żmudne wyszukiwanie ukrytych usterek należy do przeszłości. W nowych typach maszyn od 1880 do 5080 za pomocą systemu do diagnostyki i analizy wedias firmy Weidemann można teraz szybko i jednoznacznie ocenić wiele funkcji, m.in. trzeci i czwarty obwód sterowniczy, dane silnika oraz funkcje elektroniczne. Komunikaty o błędach na wyświetlaczu natychmiast informują operatora o ewentualnych błędach i umożliwią szybką reakcję. Dzięki dokładnemu podaniu numeru błędu dystrybutor może przybyć do maszyny przygotowany i z odpowiednimi częściami zamiennymi. Dodatkowa analiza błędów wykonana przez wyszkolonego dystrybutora w ogromny stopniu ułatwia dalszą diagnozę i szukanie błędów. To oszczędza czas, pieniądze i nerwy.

3080LPT Parametry techniczne

Dane silnika 

Producent  Perkins
Typ silnika  404 D-22
Liczba cylindrów  4
Moc (maks.)  35,7 (49) kW (KM)
przy (maks.)  2600 obr./min.
Pojemność skokowa  2216 cm³
Chłodzenie  Woda

Dane silnika (opcjonalnie)

Producent  Perkins
Typ silnika  404 F-22T
Liczba cylindrów  4
Moc (maks.)  44,7 (60) kW (KM)
przy (maks.)  2800 obr./min.
Pojemność skokowa  2216 cm³
Chłodzenie  Woda

Dane silnika (opcjonalnie)

Producent  Deutz
Typ silnika  TCD 2,9 L4
Liczba cylindrów  4
Moc (maks.)  55,4 (75) kW (KM)
przy (maks.)  2300 obr./min.
Pojemność skokowa  2900 cm³
Chłodzenie  Woda / powietrze doładowujące

Instalacja elektryczna 

Napięcie robocze  12 V
Akumulator  95 Ah

Ciężary 

Ciężar roboczy (standard)  5000 kg
Siła podnoszenia (maks.)  4.428 daN
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna prosta  2435 (1295*) kg
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna prosta  2229 (1268*) kg

Dane pojazdu 

Oś  PA 1400
Stanowisko operatora  FSD (kabina)
Prędkość jazdy  0-20 (30) km/h
Biegi  2
Pojemność zbiornika paliwa  82 l
Olej hydrauliczny  66 l

Instalacja hydrauliczna 

Hydraulika robocza - Wydatek  58,5 (73 – 103) l/min
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze  235 bar

Param. ciśn. akustycz. 

Gwarantowany poziom ciśnienia akustyczn. LwA  101 dB(A)

* wydłużony teleskop

Obliczenie ciężaru wywracającego wg ISO 14397

FSD = Fahrerschutzdach (bezpieczny dach)


Wibracje (średnia wartość skuteczna)

Wibracje dłoń/ramię: wibracje dłoń/ramię wynoszą nie więcej niż 2,5 m/s²
Wibracje przenoszone na całe ciało: ta maszyna wyposażona jest w fotel kierowcy, który spełnia wymagania normy EN ISO 7096:2000.

W przypadku

zgodnego z przeznaczeniem zastosowania ładowarki

wibracje przenoszone na całe ciało zmieniają się od wartości poniżej 0,5 m/s² do krótkotrwałej

wartości maksymalnej.

Do obliczenia wartości wibracji

zgodnie z ISO/TR 25398: 2006 zaleca się zastosowanie wartości

podanych w tabeli. Należy przy tym uwzględnić rzeczywiste warunki

zastosowania.

Ładowarki teleskopowe należy zaklasyfikować według ciężaru roboczego, tak jak ładowarki kołowe.


Wartość średnia Odchylenie standardowe (s)
Rodzaj ładowania Typowy stan pracy 1,4*aw,eqx 1,4*aw,eqy aw,eqz 1,4*sx 1,4*sy sz
[m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²]
Kompaktowe ładowarki kołowe
(ciężar roboczy
< 4 500 kg)
Load & carry (transport i ładowanie) 0,94 0,86 0,65 0,27 0,29 0,13
Ładowarki kołowe
(ciężar roboczy
> 4 500 kg)
Load & carry (transport i ładowanie) 0,84 0,81 0,52 0,23 0,2 0,14
Zastosowanie w wydobyciu (surowe warunki zastosowania) 1,27 0,97 0,81 0,47 0,31 0,47
Przejazd transportowy 0,76 0,91 0,49 0,33 0,35 0,17
Praca V 0,99 0,84 0,54 0,29 0,32 0,14

3080LPT Wymiary

 • A
  Długość całkowita
  5.929 mm
 • B
  Całkowita długość bez czerpaka
  5.180 mm
 • C
  Środek osi do punktu obrotu łyżki
  1394 mm
 • D
  Rozstaw kół
  2.189 mm
 • E
  Występ tylnej części
  1.531 mm
 • F
  Wysokość z bezpiecznym dachem kierowcy - niska
  2.251 mm
 • Wysokość z bezpiecznym dachem kierowcy - wysoka
  2.409 mm
 • Wysokość z kabiną - niska
  2.246 mm
 • Wysokość z kabiną - wysoka
  2.446 mm
 • H
  Wysokość fotela
  1.409 mm
 • J
  Całkowita wysokość robocza
  5.729 mm
 • K
  Wysokość punktu obrotu czerpaka (maks.)
  4.990 mm
 • L
  Wysokość przeładunku
  4.565 mm
 • M
  Wysokość wysypu
  4.143 mm
 • N
  Zasięg dla M
  793 mm
 • O
  Głębokość kopania
  212 mm
 • P
  Szerokość całkowita
  1.530 mm
 • Q
  Rozstaw kół
  1.242 mm
 • S
  Prześwit
  324 mm
 • T
  Maksymalny promień
  4.275 mm
 • U
  Promień na zewnętrznej krawędzi
  3.840 mm
 • V
  Promień wewnętrzny
  2.105 mm
 • W
  Kąt wyboczenia
  42 °
 • X
  Kąt staczania przy maks. wys. podnoszenia
  45 °
 • Y
  Kąt wysypu (maks.) (maks.)
  30 °
 • Z
  Kąt staczania przy gruncie
  36 °

3080LPT Osprzęt

 • Okrągła łyżka do materiałów lekkich
  Okrągła łyżka do materiałów lekkich
 • Łyżka do ziemi
  Łyżka do ziemi
 • Łyżka wielofunkcyjna
  Łyżka wielofunkcyjna
 • Łyżka do kamieni
  Łyżka do kamieni
 • Łyżka skarpowa
  Łyżka skarpowa
 • Łyżka z chwytakiem
  Łyżka z chwytakiem
 • Pojemnik na odpady
  Pojemnik na odpady
 • Widły do palet
  Widły do palet
 • Składane widły do palet
  Składane widły do palet
 • Hydraulicznie regulowane widły do palet
  Hydraulicznie regulowane widły do palet
 • Urządzenie do przesuwania skrzyń
  Urządzenie do przesuwania skrzyń
 • Widły paletowe o kształcie widelca
  Widły paletowe o kształcie widelca
 • Widły paletowe w kształcie sierpa
  Widły paletowe w kształcie sierpa
 • Zamiatarka typu 20
  Zamiatarka typu 20
 • Zamiatarka typu 25
  Zamiatarka typu 25
 • Zamiatarka typu 30
  Zamiatarka typu 30
 • Szczotka do chwastów
  Szczotka do chwastów
 • Mulczer
  Mulczer
 • Kosiarka do trawy
  Kosiarka do trawy
 • Świder ziemny
  Świder ziemny
 • Frezarka pni
  Frezarka pni
 • Chwytak doniczek
  Chwytak doniczek
 • Duży zacisk typu krokodylek
  Duży zacisk typu krokodylek
 • Widły do obornika
  Widły do obornika
 • Szczypce do kiszonki
  Szczypce do kiszonki
 • Wykrawacz kiszonki
  Wykrawacz kiszonki
 • Przecinak do beli
  Przecinak do beli
 • Szczypce do bel okrągłych
  Szczypce do bel okrągłych
 • Szczypce do bel okrągłych i kwadratowych
  Szczypce do bel okrągłych i kwadratowych
 • Chwytak do bel kwadratowych i okrągłych
  Chwytak do bel kwadratowych i okrągłych
 • Urządzenie do transportu bel okrągłych
  Urządzenie do transportu bel okrągłych
 • Urządzenie do układania bel okrągłych
  Urządzenie do układania bel okrągłych
 • Urządzenie do owijania bel okrągłych
  Urządzenie do owijania bel okrągłych
 • Kolec do beli
  Kolec do beli
 • Sieczkarnia do bel kwadratowych i okrągłych
  Sieczkarnia do bel kwadratowych i okrągłych
 • Widły do dużych bel
  Widły do dużych bel
 • Widły do dużych bel, składane
  Widły do dużych bel, składane
 • Urządzenia do układania bel kwadratowych
  Urządzenia do układania bel kwadratowych
 • Dystrybutor karmy
  Dystrybutor karmy
 • Łyżka do dozowania paszy ze ślimakiem
  Łyżka do dozowania paszy ze ślimakiem
 • Hydrauliczny zgarniacz paszy
  Hydrauliczny zgarniacz paszy
 • Zgarniacz paszy
  Zgarniacz paszy
 • Zawór tarczowy (koło do paszy)
  Zawór tarczowy (koło do paszy)
 • Zasuwa gumowa
  Zasuwa gumowa
 • Urządzenie do posypywania paszy
  Urządzenie do posypywania paszy
 • Pług śnieżny
  Pług śnieżny
 • Pług śnieżny typu V
  Pług śnieżny typu V
 • Mały rozsiewacz drogowy, 110 l / 170 l
  Mały rozsiewacz drogowy, 110 l / 170 l

3080LPT Ogumienie

 • 11,5 / 80 - 15,3 AS
  11,5 / 80 - 15,3 AS
 • 12,5 / 80 - 18 AS
  12,5 / 80 - 18 AS
 • 425 / 55 - 17 AS
  425 / 55 - 17 AS
 • 405 / 70 - 20 AS
  405 / 70 - 20 AS
 • 500 / 45 - 20 AS
  500 / 45 - 20 AS
 • 15,5 / 55 - 18 EM
  15,5 / 55 - 18 EM
 • 405 / 70 - 18 EM
  405 / 70 - 18 EM
 • 12,5 - 18 MPT
  12,5 - 18 MPT
 • 550 / 45 - 22.5 AS
  550 / 45 - 22.5 AS

3080LPT Wyposażenie standardowe

Silnik

 • Perkins 404 D-22 (35,7 kW / 50 KM)

Napęd

 • Oś planetarna PA1400
 • Hydrostatyczny napęd na wszystkie koła, kierunek jazdy wybierany za pomocą joysticka
 • Hamulec roboczy: hydrostatyczny układ napędowy działający na wszystkie 4 koła (odporny na zużycie)
 • Centralny hamulec roboczy i postojowy w układzie przeniesienia napędu działający na wszystkie 4 koła
 • 100% blokada mechanizmów różnicowych przełączana elektrycznie i hydraulicznie na osi przedniej i tylnej
 • Ogumienie 11,5 / 80 – 15,3 AS ET75

Układ kierowniczy

 • Hydrauliczny z wahadłem przegubowym, kąt zgięcia 12°

Hydraulika

 • 3 Obwód sterowniczy z przodu DN12
 • Chłodnica oleju hydraulicznego
 • Bezciśnieniowy powrót oleju hydraulicznego z dodatkowego obwodu zasilającego osprzęty robocze
 • Pozycja pływająca dla siłownika hydraulicznego
 • Blokada zaworu sterującego

Stanowisko operatora

 • Bezpieczny dach operatora "niski" (wysokość 2 251 mm) lub "wysoki" (wysokość 2 409 mm) z szybą przednią i tylną, z certyfikatem ROPS/FOPS
 • Fotel komfortowy z pasem bezpieczeństwa, całkowicie amortyzowany, z regulacją wagi, oparcia i długości
 • Joystick z przełącznikiem kierunku jazdy i zintegrowanym przyciskiem blokady mechanizmu różnicowego i funkcji teleskopu
 • Regulowana kolumna kierownicy

Kinematyka

 • Ramię teleskopowe

Inne

 • Reflektory (2 przednie, 2 tylni)
 • Zawór hamulca opuszczania
 • Licznik godzin pracy
 • Odłącznik napięcia baterii
 • Wskaźnik paliwa
 • Hydrauliczny system szybkiej wymiany osprzętu dodatkowego
 • Gniazdo 3-polowe z przodu do podwójnej funkcji

3080LPT Wyposażenie opcjonalne

Silnik

 • Perkins 404 D-22T (44,7 kW / 60 KM)
 • Deutz TCD 2,9 L4 (55,4 kW / 75 KM)
 • Wstępne ogrzewanie silnika / wstępne ogrzewanie oleju silnikowego

Stanowisko operatora

 • Kabina "niska", z 2 drzwiami, z ogrzewaniem i wentylacją (wysokość 2 246 mm)
 • Kabina "wysoka", z 2 drzwiami, z ogrzewaniem i wentylacją (wysokość 2 446 mm)
 • Kabina "wysoka", z 1 drzwiami, z ogrzewaniem i wentylacją (wysokość 2 446 mm)
 • Amortyzowany fotel komfortowy (tkanina / sztuczna skóra)
 • Podgrzewanie siedzenia
 • Radio

Oświetlenie

 • Oświetlenie zgodne z niemieckimi przepisami o ruchu drogowym
 • Lampa sygnalizacyjno-ostrzegawcza
 • Reflektory MEGA (2 przednie, 2 tylne)
 • Reflektory LED (2 przednie, 2 tylne)

Napęd

 • Zwiększenie prędkości jazdy do 30 km/h.
 • Oś PA1422
 • Ręczne hamowanie impulsowe

Hydraulika

 • Duża pompa hydrauliki roboczej (73 – 103 l/min)
 • Zawór przełączający z przodu na 3. obwodzie sterowniczym (3. obwód sterowniczy z 4 przyłączami)
 • 3 Obwód sterowniczy proporcjonalnie w tym podwójna nasadka przez przełącznik
 • Przyłącze hydrauliczne z tyłu, o podwójnym działaniu przez zawór przełączający (l/min jak 3. obwód sterowniczy z przodu)
 • Przyłącze hydrauliczne z tyłu (51 l/min), o podwójnym działaniu, proporcjonalnie (2 sprzęgi), wraz z odrębnym zaworem sterującym
 • 2x przyłącze hydrauliczne z tyłu (51 l/min), o podwójnym działaniu, proporcjonalnie (4 sprzęgi), wraz z odrębnym zaworem sterującym

Przyłącza elektryczne

 • Gniazdo 7-polowe do przyłączenia narzędzi z tyłu maszyny
 • Gniazdo z tyłu, 3-polowe

Inne

 • Akustyczny sygnał ostrzegawczy jazdy wstecznej
 • Torba z trójkątem ostrzegawczym i apteczką
 • Skrzynka narzędziowa
 • Certyfikat TÜV
 • Układ centralnego smarowania (w pełni automatyczny)
 • Specjalny lakier
 • Praska smarowa
 • System stabilizacji jazdy
 • Samozabezpieczające sprzęgło
Karta Informacyjna Produktu

Wszystkie dane techniczne tego produktu zebraliśmy dla przejrzystości na Karcie Informacyjnej Produktu.

Pobierz broszurę informacyjną
Wysyłanie zapytania o dostępność maszyny - Weidemann 3080LPT

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.