Weidemann T6027 - raitech.pl

T6027

T6027

Kompaktowe ładowarki teleskopowe

Kompaktowe ładowarki teleskopowe Weideman są wyjątkowym połączeniem wysokości skoku, szerokości i wydajności maszyny. Dzięki napędowi na wszystkie koła i wszystkim kołom skrętnym użytkownicy są całkowicie stabilni i dobrze przygotowani do wielu różnorodnych zadań. Osoby, które prowadzą ładowarkę teleskopową Weidemann, nie oddają jej z łatwością.


Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

 

Wszystkie koła skrętne, niski punkt ciężkości i wyśmienita stabilność

Dzięki wszystkim kołom skrętnym i niepodzielonej ramie ładowarki teleskopowe marki Weidemann są wyjątkowo zwrotne i bardzo stabilne. Nisko położony punkt ciężkości maszyny dodatkowo wspiera stabilność.

System wspomagania operatora vls (Vertical Lift System)

vls (Vertical Lift System) umożliwia płynną pracę i ułatwia pracę na trudnym terenie dzięki częściowo zautomatyzowanym ruchom wysięgnika teleskopowego. Dzięki niemal pionowym ruchom podnoszenia i opuszczania stabilność maszyny jest lepsza. System vls sprawdził się już w rolnictwie a nasza innowacja została wielokrotnie wyróżniona w skali międzynarodowej. Więcej o vls można przeczytać tutaj...

Wytrzymałe ramię teleskopowe i duża wysokość skoku

Ramię teleskopowe jest wytrzymałe i stabilnie skonstruowane oraz umieszczone po środku maszyny, co powoduje mniejsze zwichrowanie. Prowadzenie równoległe przebiega hydraulicznie. Elementy prowadzące w rurze wewnętrznej ramienia teleskopowego nie wymagają konserwacji. Wszystkie ważne przewody hydrauliczne są doskonale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki naszym kompaktowym ładowarkom teleskopowym marki Weidemann można osiągnąć zdumiewające wysokości skoku przy najlepszej stabilności i kompaktowych wymiarach.

Wysoka siła ciągu dzięki osi planetarnej

Napęd za pomocą osi planetarnej zwiększa moment obrotowy na kole i dzięki temu poprawia siłę ciągu. Dzięki optymalnemu stosunkowi siły ciągu do wydajności maszyny można pracować elastycznie i ekonomicznie.

Przełączana 100% blokada mechanizmu różnicowego.

100 % przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową, a przez możliwość wyłączenia w trakcie normalnej jazdy – utrzymuje niskie zużycie opon.

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiednie dla danej maszyny»

Duży wybór osprzętu

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy i w jakim rozmiarze jest odpowiedni dla danej maszyny»


Kompaktowa konstrukcja, kompaktowe wymiary

Kompaktowe wymiary w klasie 2 x 2 metry

Ładowarki teleskopowe Weidemann mają bardzo kompaktową konstrukcję. Wysokość i szerokość wszystkich maszyn wynosi poniżej 2 m. Dzięki temu nasze ładowarki teleskopowe idealnie nadają się do zastosowania w ciasnych miejscach i są wyjątkowe pod względem połączenia wysokości skoku, szerokości i wydajności maszyny.

Mały promień wewnętrzny

Wszystkie ładowarki teleskopowe naszej serii produkcyjnej, od T4108 aż po T6027, wyposażone są w bardzo małe promienie wewnętrzne. Osiągnięta w ten sposób zwrotność sprawia, że maszyny te są uniwersalne w każdym miejscu zastosowania.


Łatwiejsza i szybsza wymiana narzędzi

Podjeżdżanie

Pobieranie

Blokowanie

 

Dzięki hydraulicznemu szybkozłączu można bezproblemowo i szybko wymienić dodatkowe urządzenia. W ten sposób maszyna jest szybko gotowa do pracy. To zwiększa wydajność oraz ekonomiczność. Narzędzia wymieniane są oburącz, co uniemożliwia niezamierzoną wymianę – w urządzeniach Weidemann bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze!


Trzy sposoby sterowania zapewniające maksymalną uniwersalność

Układ kierowniczy ze wszystkimi kołami skrętnymi

Sterowanie osią przednią

Jazda bokiem

Pełna zwrotność i wykorzystanie mocy na małej powierzchni Do bezpiecznej jazdy także przy wysokich prędkościach. Jazda bokiem zapewniająca dokładne manewrowania w ciasnych miejscach, np. podczas przesuwania przy ścianach.


Optymalny dostęp serwisowy

Łatwa do otwierania maska silnika

Do regularnego serwisu i konserwacji maskę silnika z gazowym elementem sprężystym można otworzyć za pomocą jednego ruchu ręką w górę. Zbiornik oleju hydraulicznego, filtr powietrza, napełnianie oleju silnikowego, prętowy wskaźnik poziomu oleju i woda chłodząca są dzięki temu szybko i łatwo dostępne – to prawdziwa zaleta pod względem wygody.


Miejsce pracy, które motywuje

Wygodna kabina i dobry widok we wszystkich kierunkach

Przestronna kabina spełnia aktualne europejskie wytyczne maszynowe (2006/42/WE) zgodnie z ochroną ROPS i FOPS i zapewnia dużo miejsca na nogi i głowę. Dzięki całkowitemu oszkleniu kierowca ma doskonały widok na cały obszar pracy.

Ergonomiczne miejsce pracy

Większa przestronność w kabinie, która została opracowana według najnowszych osiągnięć dotyczących techniki bezpieczeństwa i ergonomii. Dużo przestrzeni na nogi, przejrzyście ułożone przyrządy połączone, wygodny fotel operatora i optymalny widok na osprzęt dodatkowy. Miejsce pracy, które motywuje i całkowicie wspiera operatora.

Dobra widoczność po prawej stronie

W wielu ładowarkach teleskopowych widoczność po prawej stronie jest często niewystarczająca. W maszynach Weideman widoczność ta jest zapewniona dzięki prawej szybie o dużych wymiarach, niskiej pozycji ramienia teleskopowego i stromo opadającej masce silnika. Dzięki temu operator ma zawsze optymalną widoczność na obszar po prawej stronie maszyny i na prawe lusterko.

Dobra widoczność na ładunek

Ładowarka teleskopowa ukazuje swoje zalety, gdy trzeba układać ładunek w wysokie stosy lub je z nich zdejmować. Aby umieść bezpiecznie ładunek także na dużej wysokości, duże znaczenia ma przede wszystkim widoczność w górę. W ładowarkach teleskopowych marki Weidemann kabina i szyba są tak skonstruowane, że operator zawsze ma na widoku ładunek nawet przy maksymalnej wysokości skoku.

Ergonomiczny joystick – wszystko pod ręką

Idealne sterowanie maszyną i funkcjami za pomocą joysticku najnowszej generacji. Innowacyjny joystick z ergonomicznymi, podświetlanymi przyciskami umożliwia łatwość obsługi i wielofunkcyjność.

Łatwe wsiadanie

Wystarczy jeden krok, aby wygodnie dostać się do kabiny maszyny. Umożliwia to niska konstrukcja poniżej 2 m i związana z nią niska wysokość wejścia. Tam, gdzie wysokości przejazdu nie odgrywają znaczenia, opcjonalnie dostępna jest podwyższona o 12 cm kabina. To poprawia przejrzystość i widoczność dla kierowcy.

Regulowana kolumna kierownicy

Kolumnę kierownicy można ustawić indywidualnie zgodnie z wymaganiami operatora. W ten sposób zapewniamy, że każdy operator może pracować na maszynie ergonomicznie i bez zmęczenia.

Wentylator rewersyjny

Silnik hydrauliczny i pompa są skonstruowane w taki sposób, aby strumień powietrza wentylatora mógł być zawracany (możliwość odwracania). Po naciśnięciu przycisku w kabinie, zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchniach wlotowych maski silnika zostają po prostu zdmuchnięte. To chroni maszynę przed uszkodzeniem na skutek przegrzania i pozwala uniknąć konieczności dodatkowego wysiadania.

Redukcja ciśnienia 3. obwodu sterowniczego

Pokrętło do redukcji ciśnienia 3. obwodu sterowniczego jest łatwo dostępne na zewnątrz na ramieniu teleskopowym. W ten sposób napędzane hydraulicznie urządzenia dodatkowe można wymieniać jeszcze szybciej i wydajniej. Działa to nawet po włączeniu zapłonu lub przy pracującym silniku.

Automatyczne cofanie łyżki

Przez naciśnięcie odpowiednich przycisków na joysticku można zapisać pozycję narzędzia i ramienia teleskopowego. Podczas kolejnego procesu załadunku narzędzie może powrócić dokładnie do tego samego położenia. Działa zarówno od dołu do góry, jak i od góry do dołu. Automatyczne cofanie łyżki przyczynia się w ten sposób do poprawienia komfortu i szybkości dla operatora w przypadku powtarzalnych czynności, jak układanie w stosu za pomocą wideł do palet lub napełnianie zbiorników o stałej wysokości lub skrzyń ładunkowych łyżką.

Regulacja przepływu oleju

Za pomocą elementu sterującego "Jog Dial" można ręcznie ustawiać natężenie przepływu w układzie hydraulicznym. Jest to korzystne wtedy, gdy maszyna pracuje z użyciem hydraulicznego osprzętu dodatkowego, które nie wymaga pełnej mocy hydraulicznej maszyny. Operator może w ten sposób precyzyjnie i oszczędnie pracować z użyciem maszyny i osprzętu dodatkowego.


Pedał hamulca i regulacji siły

 

W maszynach Weidemann napęd hydrostatyczny na wszystkie koła jest wyposażony w pedał hamulca. Poprzez "calowanie" pedał umożliwia pełzanie pojazdu aż do jego zatrzymania. Za pomocą częściowo wciśniętego pedału hamowania impulsowego można jechać powoli z milimetrową dokładnością w trybie pełzania przy pełnej prędkości obrotowej silnika i jednocześnie szybko podnosić ładunek. Jeśli pedał zostanie głębiej wciśnięty, ruch maszyny zostanie zahamowany. Zaletą pedału hamowania impulsowego jest optymalne rozłożenie wydajności silnika. Poza tym nie jest możliwe tłumienie maszyny.


Nowa generacja maszyn

Nowa norma dotycząca emisji spalin poziomu III B – nowa technologia silników

W ostatnich latach w firmie Weidemann zakończyliśmy już pomyślnie poziomy I do III A dotyczące ograniczenia substancji szkodliwych. Jednak na poziomach IIIB i IV (Tier 4 interim i Tier 4 final) trzeba spełnić nowe, zaostrzone wartości graniczne. Ponieważ chcemy dopasować nasze maszyny do zmieniającego się prawa i przy tym rozwijać się, włożyliśmy wiele pracy i know-how w produkcję nowych maszyn. Więcej o nowej technologii silników można przeczytać tutaj »

Cyfrowy wyświetlacz

Najważniejsze funkcje zawsze w zasięgu wzroku. Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi najpierw pokazywane są aktywne funkcje, na przykład włączona blokada mechanizmów różnicowych lub funkcje elektroniczne.

System do diagnostyki i analizy wedias firmy Weidemann

Częściowo żmudne wyszukiwanie ukrytych usterek należy do przeszłości. W nowych typach maszyn za pomocą systemu do diagnostyki i analizy firmy Weidemann można teraz szybko i jednoznacznie ocenić wiele funkcji, m.in. 3. i 4. obwód sterowniczy, dane silnika oraz funkcje elektroniczne. Komunikaty o błędach na wyświetlaczu natychmiast informują operatora o ewentualnych błędach i umożliwią szybką reakcję. Dzięki dokładnemu podaniu numeru błędu dystrybutor może przybyć do maszyny przygotowany i z odpowiednimi częściami zamiennymi. Dodatkowa analiza błędów wykonana przez wyszkolonego dystrybutora w ogromny stopniu ułatwia dalszą diagnozę i szukanie błędów. To oszczędza czas, pieniądze i nerwy.

T6027 Weidemann Teleskoplader T6027 Einsatz in der Landwirtschaft und auf einer Biogasanlage

T6027 Parametry techniczne

Dane silnika 

Producent  Kohler
Typ silnika  KDI 2504 TCR
Liczba cylindrów  4
Moc (maks.)  55.4 (74) kW (KM)
przy (maks.)  2600 obr./min.
Pojemność skokowa  2482 cm³
Chłodzenie  Woda

Instalacja elektryczna 

Napięcie robocze  12 V
Akumulator  100 Ah

Ciężary 

Ciężar roboczy (standard)  5225 kg
Obciążenie użyteczne (maks.)  2.700 kg

Dane pojazdu 

Oś  PAL 1720
Stanowisko operatora  Kabina
Prędkość jazdy  0- 20 (30) km/h
Biegi  3
Pojemność zbiornika paliwa  100 l
Olej hydrauliczny  75 l
Całkowity kąt obrotu nośnika osprzętu  150 °
Całkowity kąt wychylenia  20 °
Skręt (maks.)  2x38 °

Instalacja hydrauliczna 

Hydraulika robocza - Wydatek  90 l/min
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze  240 bar

Napęd 

Rodzaj napędu  hydrostatyczny
Napęd jezdny  Wał przegubowy

Param. ciśn. akustycz. 

Oznaczony poziom ciśnienia akustyczn. LwA  103 dB(A)
Gwarantowany poziom ciśnienia akustyczn. LwA  104 dB(A)
Podany poziom ciśnienia akustyczn. LpA  80 dB(A)

Wartości sekundowe mierzone bez vls (Vertical Lift System)


Wibracje (średnia wartość skuteczna)

Wibracje dłoń/ramię: wibracje dłoń/ramię wynoszą nie więcej niż 2,5 m/s².
Wibracje przenoszone na całe ciało: ta maszyna wyposażona jest w fotel operatora, który spełnia wymagania normy EN ISO 7096:2000.

W przypadku zgodnego z przeznaczeniem zastosowania ładowarki wibracje przenoszone na całe ciało zmieniają się od wartości poniżej 0,5 m/s² do krótkotrwałej wartości maksymalnej.

Do obliczenia wartości wibracji zgodnie z ISO/TR 25398:2006 zaleca się zastosowanie wartości podanych w tabeli. Należy przy tym uwzględnić rzeczywiste warunki zastosowania.

Ładowarki teleskopowe należy zaklasyfikować według ciężaru roboczego, tak jak ładowarki kołowe.

Wartość średnia Odchylenie standardowe (s)
Rodzaj ładowania Typowy stan pracy 1,4*aw,eqx 1,4*aw,eqy aw,eqz 1,4*sx 1,4*sy sz
[m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²]
‎ Kompaktowe ładowarki kołowe
(ciężar roboczy
< 4500 kg)
Load & carry (transport i ładowanie) 0,94 0,86 0,65 0,27 0,29 0,13
‎Ładowarki kołowe
(ciężar roboczy
> 4500 kg)
Load & carry (transport i ładowanie) 0,84 0,81 0,52 0,23 0,2 0,14
Zastosowanie w wydobyciu (surowe warunki zastosowania) 1,27 0,97 0,81 0,47 0,31 0,47
Przejazd transportowy 0,76 0,91 0,49 0,33 0,35 0,17
Eksploatacja V 0,99 0,84 0,54 0,29 0,32 0,14

 

T6027 Wymiary

 • Standardową łyżką do materiałów lekkich
  2.000 mm
 • A
  Długość całkowita
  4.958 mm
 • B
  Całkowita długość bez czerpaka
  4.400 mm
 • C
  Środek osi do punktu obrotu łyżki
  1030 mm
 • D
  Rozstaw kół
  2.650 mm
 • E
  Występ tylnej części
  720 mm
 • F
  Wysokość z kabiną - niska
  1.980 mm
 • F
  Wysokość z kabiną - wysoka
  2.100 mm
 • H
  Wysokość fotela
  1.025 mm
 • J
  Całkowita wysokość robocza
  6.580 mm
 • K
  Wysokość punktu obrotu czerpaka (maks.)
  6.080 mm
 • L1
  Wysokość przeładunku Wysunięte ramię teleskopowe
  3.730 mm
 • L
  Wysokość przeładunku Złożone ramię teleskopowe
  5.600 mm
 • M1
  Wysokość wysypu Wysunięte ramię teleskopowe
  3.450 mm
 • M
  Wysokość wysypu Złożone ramię teleskopowe
  5.280 mm
 • N
  Zasięg dla M
  680 mm
 • O
  Głębokość kopania
  150 mm
 • P
  Szerokość całkowita
  1.960 mm
 • Q
  Rozstaw kół
  1.660 mm
 • S
  Prześwit
  250 mm
 • T
  Maksymalny promień
  4.500 mm
 • U
  Promień na zewnętrznej krawędzi
  3.670 mm
 • V
  Promień wewnętrzny
  1.700 mm
 • X
  Kąt staczania przy maks. wys. podnoszenia
  45 °
 • Y
  Kąt wysypu (maks.) (maks.)
  40 °
 • Z
  Kąt staczania przy gruncie
  45 °
wszystkie wartości z łyżką standardową i standardowymi oponami

T6027 Osprzęt

 • Okrągła łyżka do materiałów lekkich
  Okrągła łyżka do materiałów lekkich
 • Łyżka do ziemi
  Łyżka do ziemi
 • Łyżka z chwytakiem
  Łyżka z chwytakiem
 • Duży zacisk typu krokodylek
  Duży zacisk typu krokodylek
 • Widły do obornika
  Widły do obornika
 • Widły do palet
  Widły do palet
 • Składane widły do palet
  Składane widły do palet
 • Urządzenie do przesuwania skrzyń
  Urządzenie do przesuwania skrzyń
 • Szczypce do kiszonki
  Szczypce do kiszonki
 • Wykrawacz kiszonki
  Wykrawacz kiszonki
 • Przecinak do beli
  Przecinak do beli
 • Widły do dużych bel
  Widły do dużych bel
 • Widły do dużych bel, składane
  Widły do dużych bel, składane
 • Kolec do beli
  Kolec do beli
 • Szczypce do bel okrągłych i kwadratowych
  Szczypce do bel okrągłych i kwadratowych
 • Chwytak do bel kwadratowych i okrągłych
  Chwytak do bel kwadratowych i okrągłych
 • Szczypce do bel okrągłych
  Szczypce do bel okrągłych
 • Urządzenie do transportu bel okrągłych
  Urządzenie do transportu bel okrągłych
 • Urządzenie do owijania bel okrągłych
  Urządzenie do owijania bel okrągłych
 • Kosiarka do trawy
  Kosiarka do trawy
 • Zamiatarka typu 30
  Zamiatarka typu 30
 • Zasuwa gumowa
  Zasuwa gumowa
 • Pług śnieżny
  Pług śnieżny
 • Świder ziemny
  Świder ziemny
 • Pojemnik na odpady
  Pojemnik na odpady
 • Chwytak doniczek
  Chwytak doniczek
 • Widły paletowe o kształcie widelca
  Widły paletowe o kształcie widelca
 • Widły paletowe w kształcie sierpa
  Widły paletowe w kształcie sierpa

T6027 Ogumienie

 • Bereifung T6027
  Bereifung T6027

T6027 Wyposażenie standardowe

Silnik

 

 • KDI 2504 TCR (55,4 kW / 75 KM), emisje spalin poziomu III B
 • Układ oczyszczania spalin: DOC (katalizator oksydacyjny)

 

Napęd

 

 • Oś planetarna PAL 1720
 • Hydrostatyczny napęd na wszystkie koła sterowany elektronicznie, kierunek jazdy wybierany za pomocą joysticka
 • Hamulec roboczy: hydrostatyczny układ napędowy działający na wszystkie 4 koła (odporny na zużycie)
 • Centralny hamulec roboczy i postojowy w układzie przeniesienia napędu działający na wszystkie 4 koła
 • Ogumienie 12.5-18 MPT-01

 

Układ kierowniczy

 

 • Hydraulicznie wszystkie koła skrętne, kąt skrętu 2 x 38°
 • Dostępne 3 tryby kierowania: Wszystkie koła skrętne, tryb kierowania na oś przednią i jazda bokiem

 

Hydraulika

 

 • 3 Obwód sterowniczy z przodu, proporcjonalnie przez joystick
 • Funkcja ciągła trzeciego obwodu sterowniczego przełączanego za pomocą klawiatury
 • Pompa hydrauliczna z niezależnym od obciążenia rozprowadzaniem przepływu (LUDV)
 • Chłodnica oleju hydraulicznego
 • System wspomagania operatora vls (Vertical Lift System), dostępne 3 tryby pracy: Tryb łyżki, układania w stosy i ręczny

 

Stanowisko operatora

 

 • Wygodna kabina z ogrzewaniem i wentylacją, z certyfikatem ROPS/FOPS (z izolacją dźwiękową, amortyzacją drgań)
 • Komfortowy fotel z pasem bezpieczeństwa
 • Hydraulicznie sterowany joystick z przełącznikiem kierunku jazdy i proporcjonalną funkcją teleskopu
 • Wyjmowana szyba tylna
 • Okno boczne po lewej stronie ustawiane w 2 pozycjach
 • Wiszące pedały
 • Uchwyt na butelki i schowki
 • Wycieraczki z przodu i z tyłu

 

Inne

 

 • Licznik godzin pracy
 • Odłącznik napięcia baterii
 • Wskaźnik paliwa
 • Oświetlenie zgodne z niemieckimi przepisami o ruchu drogowym
 • 1 reflektor przedni, 1 reflektor tylny
 • Mechaniczny system szybkiej wymiany osprzętu
 • Błotniki skrętne na wszystkich kołach
 • Amortyzacja położenia krańcowego siłownika teleskopowego

 

T6027 Wyposażenie opcjonalne

Silnik

 • Układ oczyszczania spalin: DPF (filtr cząstek stałych)
 • Wstępne ogrzewanie silnika (woda chłodząca) + wstępne ogrzewanie oleju silnikowego 230 V
 • Separator wstępny z podciśnieniem powietrza pobieranego
 • Wentylator rewersyjny

Stanowisko operatora

 • Klimatyzacja
 • Radio
 • Podwyższona kabina dla lepszej widoczności (wysokość maszyny 2 100 mm)
 • Regulowana kolumna kierownicy
 • Fotel komfortowy amortyzowany powietrzem
 • krata ochronna szyby przedniej
 • Szyba w kabinie ogrzewana z prawej strony + z tyłu (z automatycznym wyłączaniem)

Oświetlenie

 • Reflektory robocze, (2 z przodu, na ramieniu teleskopowym)
 • Dodatkowe reflektory robocze (1 z przodu, 1 z tyłu)
 • Reflektory LED (2 przednie, 1 tylne)
 • Reflektory robocze LED (2 z przodu na ramieniu teleskopowym)
 • Światło obrotowe ostrzegawcze

Osie / napęd

 • Blokada mechanizmów różnicowych 100%
 • Zwiększenie prędkości jazdy do 30 km/h.
 • Hamowanie impulsowe (instalacja do wolnej jazdy) i gaz ręczny

Hydraulika

 • Bezciśnieniowy powrót oleju (z przodu)
 • Zawór przełączający z przodu na 3. obwodzie sterowniczym (3. obwód sterowniczy z 4 przyłączami)
 • Odciążanie 3. obwodu sterowniczego na ramieniu teleskopowym na zewnątrz
 • Przyłącze wywrotki
 • Z tyłu dodatkowe przyłącze hydrauliczne dwustronnego działania wraz z oddzielnym zaworem sterującym

Przyłącza elektryczne

 • Gniazdo 7-polowe z przodu do oświetlenia osprzętu dodatkowego wbudowanego z przodu
 • Gniazdo z przodu, 7-stykowe wbudowane, pełniące różne funkcje
 • Gniazdo z tyłu, 7-stykowe do oświetlenia tylnego osprzętu dodatkowego

Przyczepy i urządzenia do usypywania

 • Zaczep, sprzęg manewrowy
 • Automatyczny sprzęg holowniczy przyczepy
 • Sprzęg holowniczy przyczepy z regulacją wysokości, głowicy i półautomatyczny
 • Sprzęg holowniczy z zaczepem automatycznym typu Hitch
 • Hydrauliczny obwód sterowniczy zaczepu automatycznego typu Hitch
 • Hydrauliczny obwód sterowniczy zaczepu automatycznego typu Hitch, w tym przyłącze wywrotki
 • Hydrauliczny obwód sterowniczy zaczepu automatycznego typu Hitch, w tym przyłącze wywrotki oraz przyłącze hydrauliczne dwustronnego działania
 • Hydrauliczny zawór hamulcowy przyczepy
 • Dodatkowe lusterko do sprzęgu holowniczego przyczepy

Inne

 • Hydrauliczny system szybkiej wymiany osprzętu
 • Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi
 • Blokada siłownika przechyłu
 • Urządzenie ostrzegawcze jazdy wstecz
 • Immobilizer, wbudowany w kluczyk zapłonowy
 • Kamera z prawej strony
 • Kamera cofania
 • Ochrona podwozia
 • Układ centralnego smarowania
 • System stabilizacji jazdy
 • Automatyczne cofanie łyżki
 • Lakier specjalny
Karta Informacyjna Produktu

Wszystkie dane techniczne tego produktu zebraliśmy dla przejrzystości na Karcie Informacyjnej Produktu.

Pobierz broszurę informacyjną
T4512 / T5522 / T6027 T4512 / T5522 / T6027 Pobierz
T6027 T6027 Pobierz
Urządzenia dodatkowe Urządzenia dodatkowe Pobierz
Wysyłanie zapytania o dostępność maszyny - Weidemann T6027

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.