Weidemann 1380 - raitech.pl

1380

1380

Wielofunkcyjne urządzenia Hoftrac

Kompaktowa konstrukcja, niski punkt ciężkości, mały promień skrętu – te cechy od lat wyróżniają serie urządzeń Hoftrac i nieustannie decydują o dużym sukcesie maszyn. Urządzenia Hoftrac bez problemu wykonają każde zadanie a przy tym pracują szybko, elastycznie i bezpiecznie – Hoftrac jest zawsze gotowy do pracy.


Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

Zginany wahadłowy układ kierowniczy marki Weidemann

Podstawa konstrukcji Weidemann: legendarny zginany wahadłowy układ kierowniczy. Wszystkie cztery koła mają stabilny kontakt z podłożem i maszyna porusza się z maksymalną trakcją. Dzięki temu maszyna jest także wyjątkowo zwrotna.

Wysokiej jakości warstwa proszkowa

Wysoka jakość tworzy wartość dodaną. Główną cechą wymogów jakościowych marki Weidemann jest warstwa proszkowa W przeciwieństwie do tradycyjnej farby znacznie wydłuża ona żywotność, jest skuteczniejsza i ekologiczna. Więcej o warstwie proszkowej można przeczytać tutaj

100% blokada mechanizmu różnicowego (opcjonalnie)

100 % przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową, a przez możliwość wyłączenia w trakcie normalnej jazdy – utrzymuje niskie zużycie opon.

Dwa mocne siłowniki podnoszenia

We wszystkich modelach urządzeń Hoftrac i ładowarek kołowych firma Weidemann zawsze umieszcza dwa siłowniki podnoszenia. Zapewnia to zawsze optymalne rozłożenie obciążenia na ramieniu załadowczym. Poza tym całe urządzenie załadowcze zyskuje na stabilności. Rozmiar siłownika podnoszenia dostosowany jest do danego rozmiaru maszyny.

Idealnie dopasowana kinematyka P (standard)

Wygięte ramię załadowcze jest wyjątkowo stabilne i zaprojektowane tak, aby było odporne na skręcanie. W urządzeniach marki Weidemann kinematyka dostosowana jest do wielkości maszyny – zapewnia to optymalną równowagę sił w każdej maszynie. Zaletą kinematyki P jest dokładne prowadzenie równoległe na całym obszarze podnoszenia.

Idealnie dopasowana kinematyka P-Z (opcja)

Wygięte ramię załadowcze jest wyjątkowo stabilne i zaprojektowane tak, aby było odporne na skręcanie. W urządzeniach marki Weidemann kinematyka dostosowana jest do wielkości maszyny – zapewnia to optymalną równowagę sił w każdej maszynie. Kinematyka P-Z to dobre połączenie obydwóch rodzajów kinematyki. Umożliwia znaczną siłę skrawania i podnoszenie i ma poza tym dokładnie dopasowane prowadzenie równoległe.

Większa wysokość skoku dzięki dłuższemu ramieniu załadowczemu

W urządzeniach Weidemann można opcjonalnie wyposażyć większość modeli Hoftrac w dłuższe ramię załadowcze. Dzięki dłuższemu ramieniu załadowczemu można w łatwy sposób osiągnąć wyższą wysokość skoku i nie trzeba bezpośrednio stosować większej maszyny.

Ograniczniki skrętu ze stali nierdzewnej

Przy pełnym wychyleniu kół przednich na zakrętach porusza się półwozie tylne i przednie maszyny. W urządzeniach Weidemann obszar ten jest chroniony wyjątkowo dobrze za pomocą ograniczników skrętu ze stali nierdzewnej i lakier na maszynie nie zostaje uszkodzony. To zapewnia zachowanie wartości!

Duży wybór osprzętu

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy i w jakim rozmiarze jest odpowiedni dla danej maszyny»

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiednie dla danej maszyny»


Możliwość wyboru stanowiska operatora

Bezpieczny dach operatora z systemem zabezpieczającym

Maksymalne bezpieczeństwo na czasie. Firma Weidemann wyposaża standardowo wszystkie modele Hoftrac w bezpieczny dach operatora z systemem zabezpieczającym. Bezpieczny dach operatora i system zabezpieczający kierowcy są zgodne z aktualną europejską dyrektywą maszynową (2006/42/WE) pod względem ochrony FOPS i ROPS.

Składany bezpieczny dach operatora - EPS (Easy Protection System)

Opcjonalnie można wyposażyć urządzenia Weidemann Hoftrac w składany bezpieczny dach operatora eps (Easy Protection System). System eps jest zgodny z aktualną europejską dyrektywą maszynową (2006/42/WE) pod względem ochrony FOPS i ROPS. Kilka prostych ruchów wystarczy, aby przygotować eps (Easy Protection System) do mniejszych wysokości przejazdu. Więcej o eps można przeczytać tutaj »

Wygodna kabina

Przestronna kabina spełnia aktualne europejskie wytyczne maszynowe (2006/42/WE) zgodnie z ochroną ROPS i FOPS i zapewnia dużo miejsca na nogi i głowę. Dzięki całkowitemu oszkleniu kierowca ma doskonały widok na osprzęt dodatkowy i cały obszar pracy.


Łatwiejsza i szybsza wymiana narzędzi

Wymiana narzędzi 1

Wymiana narzędzi 2

Wymiana narzędzi 3

Dzięki hydraulicznemu szybkozłączu można bezproblemowo i szybko wymienić dodatkowe urządzenia. W ten sposób maszyna jest szybko gotowa do pracy. To zwiększa wydajność oraz ekonomiczność. Narzędzia wymieniane są oburącz, co uniemożliwia niezamierzoną wymianę – w urządzeniach Weidemann bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze!


Optymalny dostęp serwisowy

Odchylane stanowisko kierowcy

Wyjątkowa cecha maszyn Weidemann: odchylane stanowisko operatora umożliwia łatwy dostęp do silnika, systemu hydraulicznego i elektryki. Konserwacja i serwis są niezwykle proste!

Odchylana kabina

Wyjątkowa cecha maszyn Weidemann: odchylana kabina umożliwia łatwy dostęp do silnika, systemu hydraulicznego i elektryki. Konserwacja i serwis są niezwykle proste!

Łatwa do otwierania maska silnika

Do regularnego serwisu i konserwacji pokrywę silnika można otworzyć za pomocą jednego ruchu ręką do tyłu. Zbiornik oleju hydraulicznego, filtr powietrza, napełnianie oleju silnikowego, prętowy wskaźnik poziomu oleju i woda chłodząca są dzięki temu szybko i łatwo dostępne.

Łatwo dostępne punkty smarowe

Regularne naoliwianie wszystkich punktów smarowych w maszynie jest niezbędne do poprawnej i skutecznej konserwacji i tym samym do zachowania wartości maszyny. Aby zaoszczędzić czas i ułatwić pracę, punkty smarowe w urządzeniach Weidemann zawsze umieszczone są w łatwo dostępnym miejscu. Opcjonalnie dostępny jest układ centralnego smarowania, który odpowiedzialny jest za naoliwianie.

Krótkie węże hydrauliczne

W maszynach Weidemann duże znaczenie ma niewielka długość węży hydraulicznych – węże podzielone są w wielu miejscach. Jeśli konieczna jest wymiana węża hydraulicznego, nie trzeba wymieniać całego węża w układzie hydraulicznym, lecz jedynie uszkodzoną część. Zapewnia to znaczne przyśpieszenie pracy i oszczędność pieniędzy.


Miejsce pracy, które motywuje

Regulowana kolumna kierownicy

Kolumnę kierownicy można ustawić indywidualnie zgodnie z wymaganiami operatora. W ten sposób zapewniamy, że każdy operator może pracować na maszynie ergonomicznie i bez zmęczenia.

Ergonomiczny joystick

Joystick leży w dłoni bezpiecznie i wygodnie. Sterowanie jest jednocześnie mocne i czułe. Dzięki temu maszyny i najważniejsze funkcje są zawsze pod kontrolą.

Dobry widok – ergonomiczne miejsce pracy

Dużo przestrzeni na nogi, przejrzyście ułożone przyrządy połączone, wygodne siedzenie operatora i optymalny widok na osprzęt dodatkowy. Miejsce pracy, które motywuje i całkowicie wspiera operatora.

Przyjemny klimat pracy

Klimat pracy w kabinie jest znakomity dzięki skutecznie pracującym systemom ogrzewania i wentylacji z dmuchawą, filtrem powietrza pierwotnego i dobrze umieszczonymi dyszami powietrza.

Miejsce pracy izolowane przed drganiami

Drgania i wstrząsy są przechwytywane przez maszynę. Ciało operatora jest bardzo dobrze chronione i operator może przez dłuższy czas pracować w bardziej zrelaksowany sposób i bez zmęczenia – i dzięki temu jest także bardziej skoncentrowany.


Pedał hamowania impulsowego

W maszynach Weidemann napęd hydrostatyczny na wszystkie koła jest wyposażony w pedał hamulca. Poprzez "calowanie" pedał umożliwia pełzanie pojazdu aż do jego zatrzymania. Za pomocą częściowo wciśniętego pedału hamowania impulsowego można jechać powoli z milimetrową dokładnością w trybie pełzania przy pełnej prędkości obrotowej silnika i jednocześnie szybko podnosić ładunek. Jeśli pedał zostanie głębiej wciśnięty, ruch maszyny zostanie zahamowany. Zaletą pedału hamowania impulsowego jest optymalne rozłożenie wydajności silnika. Poza tym nie jest możliwe tłumienie maszyny.

1380 Weidemann – Hoftrac 1380 Einsatz in der Landwirtschaft

1380 Weidemann – Hoftrac 1380 Einsatz auf einem Pferdehof

1380 Weidemann – Hoftrac 1380 Einsatz mit Schlegelmäher

1380 Parametry techniczne

1380 kinematyka P 1380 kinematyka PZ

Dane silnika Standard

Producent  Perkins Perkins
Typ silnika  404 D-22 de 404 D-22 de
Liczba cylindrów  4 4
Moc (maks.)  kW (KM) 31.4 (43) 31.4 (43)
przy (maks.)  obr./min. 2 600 2 600
Pojemność skokowa  cm³ 2 216 2 216
Chłodzenie  Woda Woda

Dane silnika Opcja

Producent  Perkins Perkins
Typ silnika  404 D-22 404 D-22
Liczba cylindrów  4 4
Moc (maks.)  kW (KM) 35.7 (49) 35.7 (49)
przy (maks.)  obr./min. 2 600 2 600
Pojemność skokowa  cm³ 2 216 2 216
Chłodzenie  Woda Woda

Instalacja elektryczna 

Napięcie robocze  V 12 12
Akumulator  Ah 77 77

Ciężary 

Ciężar roboczy (standard)  kg 2740-2950 2740-2950
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna prosta  kg 1876-2071 1803-1948
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna załamana  kg 1495-1653 1508-1657
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna prosta  kg 1557-1722 1534-1614
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna załamana  kg 1239-1368 1270-1359

Dane pojazdu 

Oś (opcjonalnie) T94 (T110, PA940) T94 (T110, PA940)
Stanowisko operatora (opcjonalnie) FSD (eps, kabina) FSD (eps, kabina)
Prędkość jazdy (opcjonalnie) km/h 0 - 20 (28) 0 - 20 (28)
Biegi  2 2
Pojemność zbiornika paliwa  l 50 53
Olej hydrauliczny  l 30 30

Instalacja hydrauliczna 

Hydraulika robocza - Wydatek  l/min 49.4 (58.5) 49.4 (58.5)
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze  bar 210 210

Napęd 

Rodzaj napędu  hydrostatyczny hydrostatyczny
Napęd jezdny  Wał przegubowy Wał przegubowy

Param. ciśn. akustycz. 

Gwarantowany poziom ciśnienia akustyczn. LwA  dB(A) 99,9 99,9
Podany poziom ciśnienia akustyczn. LpA  dB(A) 82 82

Obliczenie ciężaru wywracającego wg ISO 14397 (pomost podnośnika poziomo)

FSD = bezpieczny dach operatora

eps = Easy Protection System (składany bezpieczny dach operatora)


Wibracje (średnia wartość skuteczna)

Wibracje dłoń/ramię: wibracje dłoń/ramię wynoszą nie więcej niż 2,5 m/s²
Wibracje przenoszone na całe ciało: ta maszyna wyposażona jest w fotel kierowcy, który spełnia wymagania normy EN ISO 7096:2000.

W przypadku zgodnego z przeznaczeniem zastosowania ładowarki wibracje przenoszone na całe ciało zmieniają się od wartości poniżej 0,5 m/s² do krótkotrwałej wartości maksymalnej.

Do obliczenia wartości wibracji zgodnie z ISO/TR 25398:2006 zaleca się zastosowanie wartości podanych w tabeli. Należy przy tym uwzględnić rzeczywiste warunki zastosowania.

Ładowarki teleskopowe należy zaklasyfikować według ciężaru roboczego, tak jak ładowarki kołowe.


Wartość średnia Odchylenie standardowe (s)
Rodzaj ładowania Typowy stan pracy 1,4*aw,eqx 1,4*aw,eqy aw,eqz 1,4*sx 1,4*sy sz
[m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²] [m/s²]
‎ Kompaktowe ładowarki kołowe
(ciężar roboczy
< 4500 kg)
Load & carry (transport i ładowanie) 0,94 0,86 0,65 0,27 0,29 0,13
‎Ładowarki kołowe
(ciężar roboczy
> 4500 kg)
Load & carry (transport i ładowanie) 0,84 0,81 0,52 0,23 0,2 0,14
Zastosowanie w wydobyciu (surowe warunki zastosowania) 1,27 0,97 0,81 0,47 0,31 0,47
Przejazd transportowy 0,76 0,91 0,49 0,33 0,35 0,17
Eksploatacja V 0,99 0,84 0,54 0,29 0,32 0,14

1380 Wymiary

 • 1380 kinematyka P
  1380 kinematyka PZ
 • A
  Długość całkowita
  4.420 mm
  4.581 mm
 • B
  Całkowita długość bez czerpaka
  3.520 mm
  3.700 mm
 • C
  Środek osi do punktu obrotu łyżki
  560 mm
  720 mm
 • D
  Rozstaw kół
  1.732 mm
  1.732 mm
 • E
  Występ tylnej części
  1.182 mm
  1.182 mm
 • F
  Wysokość z bezpiecznym dachem kierowcy - stała
  2.260 mm
  2.260 mm
 • Wysokość z bezpiecznym dachem kierowcy składany (eps)
  2.370 mm
  2.370 mm
 • Wysokość z bezpiecznym dachem kierowcy składany, w złożeniu (eps)
  1.850 mm
  1.850 mm
 • Wysokość z kabiną
  2.280 mm
  2.280 mm
 • H
  Wysokość fotela
  1.280 mm
  1.280 mm
 • J
  Całkowita wysokość robocza
  3.659 mm
  3.830 mm
 • K
  Wysokość punktu obrotu czerpaka (maks.)
  3.010 mm
  3.203 mm
 • L
  Wysokość przeładunku
  2.690 mm
  2.880 mm
 • M
  Wysokość wysypu
  2.130 mm
  2.380 mm
 • N
  Zasięg dla M
  250 mm
  410 mm
 • O
  Głębokość kopania
  83 mm
  130 mm
 • P
  Szerokość całkowita
  1.040 mm
  1.040 mm
 • Q
  Rozstaw kół
  780 mm
  780 mm
 • S
  Prześwit
  250 mm
  250 mm
 • T
  Maksymalny promień
  3.040 mm
  3.120 mm
 • U
  Promień na zewnętrznej krawędzi
  2.792 mm
  2.792 mm
 • V
  Promień wewnętrzny
  1.610 mm
  1.610 mm
 • W
  Kąt wyboczenia
  48 °
  48 °
 • X
  Kąt staczania przy maks. wys. podnoszenia
  43 °
  57 °
 • Y
  Kąt wysypu (maks.)
  42 °
  37 °
 • Z
  Kąt staczania przy gruncie
  51 °
  50 °

1380 Osprzęt

 • Czterokątna łyżka do materiałów lekkich
  Czterokątna łyżka do materiałów lekkich
 • Łyżka do ziemi
  Łyżka do ziemi
 • Łyżka wielofunkcyjna
  Łyżka wielofunkcyjna
 • Łyżka do kamieni
  Łyżka do kamieni
 • Łyżka wysokiego podnoszenia
  Łyżka wysokiego podnoszenia
 • Łyżka z chwytakiem ze zdejmowanymi częściami bocznymi
  Łyżka z chwytakiem ze zdejmowanymi częściami bocznymi
 • Łyżka z chwytakiem
  Łyżka z chwytakiem
 • Łyżka skarpowa
  Łyżka skarpowa
 • Urządzenie do wyrównywania podłoża
  Urządzenie do wyrównywania podłoża
 • Pojemnik na odpady
  Pojemnik na odpady
 • Widły do palet
  Widły do palet
 • Składane widły do palet
  Składane widły do palet
 • Urządzenie do przesuwania skrzyń
  Urządzenie do przesuwania skrzyń
 • Hydraulicznie regulowane widły do palet
  Hydraulicznie regulowane widły do palet
 • Widły paletowe o kształcie widelca
  Widły paletowe o kształcie widelca
 • Widły paletowe w kształcie sierpa
  Widły paletowe w kształcie sierpa
 • Frezarka pni
  Frezarka pni
 • Zrywak
  Zrywak
 • Zamiatarka typu 20
  Zamiatarka typu 20
 • Zamiatarka typu 25
  Zamiatarka typu 25
 • Zamiatarka typu 520
  Zamiatarka typu 520
 • Szczotka do chwastów
  Szczotka do chwastów
 • Zamiatarka
  Zamiatarka
 • Mulczer
  Mulczer
 • Mulczer ze zbiornikiem
  Mulczer ze zbiornikiem
 • Pilarka do gałęzi
  Pilarka do gałęzi
 • Nożyce do żywopłotu
  Nożyce do żywopłotu
 • Mechanizm tnący o podwójnych ostrzach
  Mechanizm tnący o podwójnych ostrzach
 • Kosiarka do trawy
  Kosiarka do trawy
 • Świder ziemny
  Świder ziemny
 • Chwytak doniczek
  Chwytak doniczek
 • Urządzenie do tworzenia torów i areny
  Urządzenie do tworzenia torów i areny
 • Stalowy kontener
  Stalowy kontener
 • Zacisk typu krokodylek, mały
  Zacisk typu krokodylek, mały
 • Duży zacisk typu krokodylek
  Duży zacisk typu krokodylek
 • Widły do obornika
  Widły do obornika
 • Szczypce do bel okrągłych
  Szczypce do bel okrągłych
 • Szczypce do bel okrągłych i kwadratowych
  Szczypce do bel okrągłych i kwadratowych
 • Chwytak do bel kwadratowych i okrągłych
  Chwytak do bel kwadratowych i okrągłych
 • Urządzenie do transportu bel okrągłych
  Urządzenie do transportu bel okrągłych
 • Urządzenie do owijania bel okrągłych
  Urządzenie do owijania bel okrągłych
 • Kolec do beli
  Kolec do beli
 • Widły do dużych bel
  Widły do dużych bel
 • Widły do dużych bel, składane
  Widły do dużych bel, składane
 • Szczypce do kiszonki
  Szczypce do kiszonki
 • Wykrawacz kiszonki
  Wykrawacz kiszonki
 • Zgarniacz paszy
  Zgarniacz paszy
 • Dystrybutor karmy
  Dystrybutor karmy
 • Łyżka do dozowania paszy ze ślimakiem
  Łyżka do dozowania paszy ze ślimakiem
 • Hydrauliczny zgarniacz paszy
  Hydrauliczny zgarniacz paszy
 • Zawór tarczowy (koło do paszy)
  Zawór tarczowy (koło do paszy)
 • Zasuwa gumowa
  Zasuwa gumowa
 • Urządzenie do posypywania paszy
  Urządzenie do posypywania paszy
 • Organizer boksów
  Organizer boksów
 • Pług śnieżny
  Pług śnieżny
 • Pług śnieżny typu V
  Pług śnieżny typu V
 • Dmuchawa do śniegu
  Dmuchawa do śniegu
 • Mały rozsiewacz drogowy, 110 l / 170 l
  Mały rozsiewacz drogowy, 110 l / 170 l
 • Duży rozsiewacz drogowy, 300 l
  Duży rozsiewacz drogowy, 300 l

1380 Ogumienie

 • 10,0 / 75 - 15,3 AS
  10,0 / 75 - 15,3 AS
 • 11,5 / 80 - 15,3 AS
  11,5 / 80 - 15,3 AS
 • 31 x 15,5 - 15 AS
  31 x 15,5 - 15 AS
 • 15,0 / 55 - 17 AS
  15,0 / 55 - 17 AS
 • 425 / 55 - 17 AS
  425 / 55 - 17 AS
 • 31 x 15,5 - 15 EM
  31 x 15,5 - 15 EM
 • 10,0 x 16,5 EM
  10,0 x 16,5 EM
 • 12 x 16,5 EM
  12 x 16,5 EM
 • 31 x 15,5 - 15 RP
  31 x 15,5 - 15 RP

1380 Wyposażenie standardowe

Silnik

 • Perkins 404 D-22 de (31,4 kW / 43 PS)

Urządzenie załadowcze

 • Kinematyka P (wysokość podnoszenia 3010 mm)

Napęd

 • Oś T94, hydrostatyczny napęd średniego ciśnienia na wszystkie koła
 • Hydrostatyczny napęd na wszystkie koła, kierunek jazdy wybierany za pomocą joysticka
 • Hamulec roboczy: hydrostatyczny układ napędowy działający na wszystkie 4 koła (odporny na zużycie)
 • Centralny hamulec roboczy i postojowy w układzie przeniesienia napędu działający na wszystkie 4 koła
 • Ogumienie 10.0 / 75 - 15.3 AS ET80

Układ kierowniczy

 • Hydrauliczny z wahadłem przegubowym, kąt zgięcia 12°

Hydraulika

 • 3. Obwód sterowniczy z przodu DN12
 • Chłodnica oleju hydraulicznego
 • Blokada zaworu sterującego
 • Pozycja pływająca dla siłownika hydraulicznego i siłownika przechyłu

Stanowisko operatora

 • Bezpieczny dach operatora z systemem zabezpieczającym, z certyfikatem ROPS/FOPS, wraz z szybą tylną, stanowisko operatora odchylane na bok
 • Fotel komfortowy z pasem bezpieczeństwa, całkowicie amortyzowany, z regulacją wagi, oparcia i długości
 • Joystick z przełącznikiem kierunku jazdy i zintegrowanym przyciskiem blokady mechanizmu różnicowego
 • Regulowana kolumna kierownicy

Inne

 • Reflektory (2 przednie, 2 tylni)
 • Licznik godzin pracy
 • Odłącznik napięcia baterii
 • Wskaźnik paliwa
 • Mechaniczny system szybkiej wymiany osprzętu

1380 Wyposażenie opcjonalne

Silnik

 • Perkins 404 D-22 (35,7 kW / 49 PS)
 • Wstępne ogrzewanie silnika (ciecz chłodząca) + wstępne podgrzewanie oleju hydraulicznego 230 V

Urządzenie załadowcze

 • Kinematyka P (wysokość podnoszenia 3200 mm)
 • Kinematyka PZ (wysokość podnoszenia 3203 mm)

Stanowisko operatora

 • Podbitka dachowa do bezpiecznego dachu operatora
 • Kompletna szyba przednia z wycieraczką do szyb
 • eps (Easy Protection System) – składany bezpieczny dach operatora
 • Kabina z 2 drzwiami, z ogrzewaniem i wentylacją
 • Gniazdo kabiny 230 V
 • Podłokietniki po prawej stronie
 • Pneumatyczny fotel komfortowy (ekoskóra lub materiał)
 • Podgrzewanie siedzenia
 • Radio

Oświetlenie

 • Reflektor roboczy dodatkowo na ramieniu roboczym
 • Oświetlenie zgodne z niemieckimi przepisami o ruchu drogowym
 • Reflektory MEGA (2 przednie, 2 tylne)
 • Reflektory LED (2 przednie, 2 tylne)
 • Ostrzegawcze światło obrotowe

Napęd / osie

 • Oś T94, hydrostatyczny napęd średniego ciśnienia na wszystkie koła
 • Oś T94, hydrostatyczny napęd wysokiego ciśnienia na wszystkie koła
 • Oś T110, hydrostatyczny napęd wysokiego ciśnienia na wszystkie koła
 • Oś PA940 oś planetarna, hydrostatyczny napęd wysokiego ciśnienia na wszystkie koła
 • Blokada mechanizmów różnicowych 100%
 • Podwyższenie podwozia (30mm)
 • Zwiększenie prędkości jazdy do 28 km/h.
 • Hamowanie impulsowe (kontrola wolnej jazdy)

Hydraulika

 • Bezciśnieniowy powrót oleju (z przodu / z tyłu)
 • Duża pompa hydrauliki roboczej (58,5 l/min)
 • 3. obwód sterowniczy, łącznie z prostą nasadką na dźwigni dla 3 obwód sterowniczy
 • 3. obwód sterowniczy Komfort, łącznie z prostą nasadką na dźwigni dla 3 obwód sterowniczy
 • 4. obwód sterowniczy Komfort, łącznie z prostą nasadką na dźwigni dla 3 obwód sterowniczy
 • 4. obwód sterowniczy wraz z oddzielnym zaworem sterującym (obsługa: za pomocą oddzielnej dźwigni)
 • 4. obwód sterowniczy wraz z oddzielnym zaworem sterującym (obsługa: przełącznikiem (1 - 0 - 2) w kolumnie kierownicy)
 • 4. obwód sterowniczy (40 l/min) dodatkowo przez oddzielną pompę hydrauliczną wraz z oddzielnym zaworem sterującym
 • 4. obwód sterowniczy dodatkowo przez zawór czterodrożny
 • Nasadka do dźwigni sterującej, prosta
 • Z tyłu dodatkowe przyłącze hydrauliczne dwustronnego działania oraz oddzielny zawór sterujący (obsługa: dźwignią)
 • Z tyłu dodatkowe przyłącze hydrauliczne dwustronnego działania oraz oddzielny zawór sterujący (obsługa: przełącznikiem)
 • Przyłącze hydrauliczne z tyłu, dodatkowe, pojedynczego działania
 • Przyłącze hydrauliczne z tyłu, dodatkowe, podwójnego działania (obsługa: przez dźwignię dla 3. obwodu sterowniczego)
 • Trzypunktowy układ zawieszenia, kat. I

Przyłącza elektryczne

 • Gniazdo 3-polowe z przodu (pojedyncza lud podwójna funkcja)
 • Gniazdo 7-polowe do przyłączenia narzędzi z tyłu maszyny

Inne

 • Hydrauliczny system szybkiej wymiany osprzętu
 • Obciążnik balastowy (dla płyty dolnej 97 kg)
 • Obciążnik tylny (138 kg)
 • Sygnalizacja dźwiękowa cofania
 • Zawór hamulca opuszczania
 • Torba z trójkątem ostrzegawczym i apteczką
 • Wskaźnik stanu łyżki
 • Skrzynka narzędziowa
 • Certyfikat TÜV dla poruszania się po drogach publicznych (wpis w dokumentach pojazdu)
 • Układ centralnego smarowania (w pełni automatyczny)
 • Specjalny lakier
 • Praska smarowa
 • System stabilizacji jazdy
 • Samozabezpieczające sprzęgło
 • Automatyczny sprzęg holowniczy przyczepy
 • Zezwolenie jako samojezdna maszyna robocza ze sprzęgiem holowniczym
 • Zezwolenie na stosowanie jako maszynę ciągnącą
Karta Informacyjna Produktu

Wszystkie dane techniczne tego produktu zebraliśmy dla przejrzystości na Karcie Informacyjnej Produktu.

Pobierz broszurę informacyjną
11er - 18er inkl. Hoftrac 11er - 18er inkl. Hoftrac Pobierz
Urządzenia dodatkowe Urządzenia dodatkowe Pobierz