Serwis maszyn

Raitech Top Service +48 52 510 8000
SERWIS – najważniejszy dział w firmie? Nie od dziś wiadomo, jak ważne jest bezpieczeństwo i pewność w bezawaryjność maszyn, zwłaszcza w branży rolniczej. Koszty zakupu maszyn oraz ich wydajność jest coraz większa. Dlatego też w przypadku maszyn pracujących bardzo wydajnie najważniejszą kwestią jest obsługa serwisowa, zarówno ta gwarancyjna jak i pogwarancyjna.
Serwis maszyn rolniczych - Raitech

Serwis Raitech to ważny dział, którego zadaniem jest opieka serwisowa nad maszynami rolniczymi. Posiadamy 7 oddziałów, w których znajdują się warsztaty naprawcze mogące pomieścić największe maszyny. To tam dokonujemy wszelkich niezbędnych napraw. Jest to możliwe dzięki profesjonalnym i nowoczesnym narzędziom.

Posiadamy mobilne hamownie jednej z najlepszych firm w Europie Eggers Dynamometer. Świadczymy usługi pomiaru mocy w ciągnikach rolniczych. Pomiaru dokonujemy na wszystkich ciągnikach wyposażonych w wałek odbioru mocy.

Każdy z naszych oddziałów wyposażony jest w samochody serwisowe, służące do przeprowadzania drobnych napraw i przeglądów na miejscu u klienta. Szkolenia mechaników odbywają się cyklicznie, głównie w siedzibach producentów i w samych fabrykach.

Odległość dzieląca nasze oddziały nie przekracza 100 km (zobacz mapkę rozmieszczenia oddziałów firmy). Oznacza to, że klient do danego punktu ma nie więcej niż 50km. Jest to niezwykle ważne w przypadku konieczności szybkiej reakcji serwisu.

Ważnym argumentem przemawiającym na naszą korzyść jest fakt, że posiadamy największe doświadczenie w Polsce w zakresie obsługi marki NEW HOLLAND. Raitech był pierwszą firmą w Polsce sprzedającą maszyny NH, licząc od początku 1998 roku jako generalny importer NH na terenie całego kraju. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce z branży rolniczej posiadająca tak rozwiniętą bazę własnych oddziałów.

Pomiar mocy
ciągnika

Posiadamy mobilne hamownie
Eggers Dynamometer.
Zobacz film z prezentacją »

Serwis Zimowy
2017/2018

Od 1 listopada 2017.
Wyślij zgłoszenie »

Serwisy w kraju

Zobacz mapę rozmieszczenia
oddziałów firmy. Więcej »

Gwarancja

Dodatkowe 24 miesiące.
Więcej »

Jesteśmy dealerem myjek ciśnieniowych firmy Kranzle - czytaj więcej

Kontakt

Raitech Brzoza

Raitech Śrem

Raitech Potęgowo

Raitech Szczecinek

Raitech Tragamin

Raitech Przytoczna

Raitech Garbatka

Dołącz do Raitech na Facebook