Joskin VOGELSANG - raitech.pl
Osprzęt do rozlewania Joskin VOGELSANG

VOGELSANG

Galeria

Filmy

Uwagi ogólne

Rampy z wężami wleczonymi VOGELSANG dają możliwość rozlewu na szerokości osiągającej 36 m.
Pomimo dużej szerokości roboczej, konstrukcja została tak opracowana, aby zmniejszyć jej ciężar do minimum i ograniczyć wymiary transportowe.
W celu zapewnienia jednolitego rozprowadzania gnojowicy w wężach wleczonych i dokładnego rozlewania, rampy VOGELSANG są wyposażone w dwa rozdzielacze zasilające 40 lub 48 wyjść.

Topswing

Końcowe części są składane hydraulicznie pod kątem 180° i układane na rampie bazowej, aby ograniczyć długość transportową.

Drop-stop

Podczas transportu na drodze węże zginają się ku górze pod kątem 180°, co zapobiega wyciekaniu gnojowicy na drogę.

Tele Shift tylny

Opcjonalny system teleskopowy, oparty na siłowniku hydraulicznym, znajduje się z tyłu rampy i pozwala na zmniejszenie długości transportowej zsuwając razem po 6 węży z każdej strony. Z przodu brzegowe części rampy są teleskopowe i mogą składać się na czas transportu.

DoubleFold

Opcja DoubleFold oferuje możliwość zmniejszenia o 1,5 m szerokości roboczej po obu bokach rampy, do wyboru (odłączanie poszczególnych odcinków za pomocą zaworów ręcznych lub ComfortFlowControl zalecanych, aby uniknąć ponownego nawożenia na końcu rampy). Urządzenie jest bardzo przydatne podczas jazdy na obrzeżach pola.

Odstęp

Przy szerokości roboczej wynoszącej 24 m, można wybrać odstęp 25 cm zamiast 30 cm. Wtedy rozdzielacze 40/40 zastępuje się rozdzielaczami 48/48.
Wysyłanie zapytania o maszynę - VOGELSANG

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.