Joskin PENDISLIDE BASIC - raitech.pl
Osprzęt do rozlewania Joskin PENDISLIDE BASIC

PENDISLIDE BASIC

Galeria

Filmy

Uwagi ogólne

Rampę Pendislide Basic zaprojektowano, by zaspokoić potrzeby właścicieli małych wozów asenizacyjnych, oferując im dobre rozwiązanie do rozlewania gnojowicy, w atrakcyjnej cenie. Jako specjalistyczny sprzęt do nawożenia użytków zielonych i upraw, jest ona dostosowana do bezpośredniej adaptacji na tylnym włazie (średnica 600 mm) zbiornika wozu. W efekcie można w nią wyposażyć maszyny nowe i wcześniej nabyte, bez konieczności zaopatrzenia ich w przygotowanie. Mając w standardzie automat podłączany bezpośrednio do ciągnika, rampa posiada wszystkie urządzenia elektrohydrauliczne niezbędne do jej funkcjonowania.

Rozdzielacz pionowy SCALPER®

Rozdzielacz umożliwiający jednolite rozprowadzanie gnojowicy bez względu na jej rodzaj. Dzięki systemowi samoostrzących tarczowych noży, zamontowanych na przeciwnożach ze stali HARDOX, umożliwia on nie tylko miksowanie gnojowicy zawierającej ciała włókniste, ale również zapewnia systematyczne cięcie wszystkich ciał obcych w niej występujących oraz równomierne rozprowadzanie nawozu do poszczególnych węży spustowych. Urządzenie ma zbierak kamieni, aby oddzielać od przepływającej cieczy wszelkie niepożądane elementy.

Niezależne wyposażenie elektrohydrauliczne

Standardowo w rampę wbudowane jest urządzenie kontrolujące, które umożliwia bezpośrednie podłączenie do ciągnika. Do prawidłowego funkcjonowania rampy konieczny jest tylko przewód zasilający, powrót wolny, sygnał Load Sensing (wg uznania) i gniazdo elektryczne. Niepotrzebne jest żadne przygotowanie wozu asenizacyjnego.
Wysyłanie zapytania o maszynę - PENDISLIDE BASIC

Administratorem danych osobowych Raitech.pl jest Raitech Sp. z o.o., Bydgoska 41, 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy, NIP: 953-21-88-486, REGON: 091570360.