TRAKTORY T9 - New Holland |Raitech.pl

T9

NOWY CIĄGNIK T9. STALE GOTOWY DO PRACY

Cechy

WIĘKSZA MOC I WYDAJNOŚĆ

W ciągnikach T9 zastosowano nagradzaną technologię ECO Blue™ HI-eSCR , która odpowiada za spełnianie wymogów normy emisji spalin Tier 4B.

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

W ciągnikach New Holland operator znajduje się w sercu maszyny.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Ciągniki New Holland T9 są oferowane w dwóch wariantach rozmiaru podwozia.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Rozsądna inwestycja przynosi najwyższy zysk.

Galeria

T9

T9

T9 - TIER 4B

https://assets.cnhindustrial.com/nhag/eu/assets/tractors/T9-Tier-4B/Features/Overview/t9-tier-4b-new-t9-non-stop-farming-01.jpg

NOWY CIĄGNIK T9. STALE GOTOWY DO PRACY

W New Holland wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie w produkcji ciągników, by uczynić maszyny z serii T9 bardziej wygodnymi i łatwiejszymi w prowadzeniu. Nie pominęliśmy także Twoich najważniejszych wymagań. W podwoziu mieszczą się osie o dużej nośności, zaawansowane sterowanie przekładni i najsprawniejsze jednostki napędowe spełniające wymagania Twojego gospodarstwa. Spójrz, co oferują ciągniki serii T9.

WIĘKSZA MOC I WYDAJNOŚĆ

W ciągnikach T9 zastosowano nagradzaną technologię ECO Blue™ HI-eSCR , która odpowiada za spełnianie wymogów normy emisji spalin Tier 4B. Jedną z jej zalet jest zwiększenie mocy znamionowej i maksymalnej wszystkich wersji silnikowych, dzięki czemu ciągniki T9 są jeszcze bardziej sprawne i dynamiczne. Dzięki najnowocześniejszej, chronionej licznymi patentami technologii wysokowydajnej selektywnej redukcji katalitycznej (HI-eSCR ) jednostki napędowe Cursor 9 i 13 zasilane są czystym, świeżym powietrzem gwarantującym najskuteczniejsze spalanie paliwa. To przyczyna efektywności wyróżniającej maszyny na tle konkurencyjnych produktów. Układ zarządzania mocą silnika (EPM) stale zapewnia optymalną wydajność dzięki zapasowi mocy w postaci nawet 71 dodatkowych koni mechanicznych. EPM jest wykorzystywany przy pracach szczególnie obciążających układ hydrauliczny i WOM, a także podczas transportu. Układ EPM sprawia że do dyspozycji operatora maszyny T9.700 o mocy znamionowej 628 KM może być nawet 692 KM!

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

ciągnikach New Holland operator znajduje się w sercu maszyny. Zupełnie nowy fotel klasy luksusowej oferuje amortyzację równoważącą masę operatora i zintegrowany układ wentylacji. To podnosi komfort pracy na jeszcze wyższy poziom. Operator doceni łatwe w użyciu urządzenia sterujące i doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Jeszcze sprawniejsza zmiana przełożeń w połączeniu z czteropunktową amortyzacją kabiny Comfort Ride™ sprawi, że zawsze będziesz cieszyć się niezwykle płynną jazdą.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Ciągniki New Holland T9 są oferowane w dwóch wariantach rozmiaru podwozia. Cztery modele maszyn T9 oparte na ramie zbudowanej zgodnie z europejską normą homologacyjną (91,45 cale) są przystosowane do pracy przy uprawach rzędowych i mają moc maksymalną od 435 do 557 KM. Nowością w ofercie są modele o szerszym podwoziu (122 cale), które zapewniają większą wszechstronność i są dostępne w bardziej zróżnicowanych wariantach mocy maksymalnej – od 602 do 692 KM. Wersje te doskonale sprawdzają się przy pracy w gospodarstwach o znacznej powierzchni. Maszyny T9.530, T9.600 i T9.645 są też dostępne jako zgarniarki kołowe z wyposażeniem przeznaczonym do przemieszczania wielu ton ziemi każdego dnia pracy.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Rozsądna inwestycja przynosi najwyższy zysk. Ciągniki T9 dysponujące rozwiązaniem ECO Blue™ HI-eSCR wciąż zapewniają niskie koszty eksploatacji charakterystyczne dla maszyn z tej serii. Zużycie paliwa jest jednak o 10% niższe w porównaniu z modelami T9000 zgodnymi z wymogami normy Tier 3. To zbyt mało? Teraz prędkość robocza WOM jest uzyskiwana przy zaledwie 1800 obrotach na minutę. Oznacza to oszczędność paliwa i niższy poziom hałasu w kabinie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU

Ciągniki T9 oferują zwiększoną wydajność dzięki zaletom technologii ECO Blue™ HI-eSCR zapewniającej zgodność z normą Tier 4B. Te podwyższające wydajność parametry są natychmiast wyraźnie widoczne dla wszystkich użytkowników. Jak to możliwe? To proste. Informuje o tym tabliczka znamionowa. Pierwsze dwa znaki, „T9”, odnoszą się do kategorii ciągnika, a następne trzy, na przykład „700”, informują o maksymalnej mocy osiąganej dzięki układowi EPM. Co to oznacza dla użytkownika? Możesz bez obaw zakupić ciągnik T9, mając pewność, że sprosta on najbardziej wymagającym zadaniom. New Holland oznacza bezproblemową pracę i najwyższą wydajność.