ZGRABIARKI PROROTOR™ L - New Holland |Raitech.pl

ZGRABIARKI PROROTOR™ L

Cechy

Galeria

ZGRABIARKI PROROTOR™ L

ZGRABIARKI PROROTOR™ L

Modele serii ProRotor™ L to dwuwirnikowe zgrabiarki, które mogą formować jeden lub opcjonalnie 2 pokosy boczne. Hydrauliczna regulacja szerokości roboczej w modelach ProRotor™ 640 T i 640 T AS odbywa się bezpośrednio z kabiny ciągnika. Operator może układać jeden pokos, dwa pokosy lub obracać pokosy. Model 640T z automatycznym kierowaniem samoczynnie reguluje odległość pomiędzy dwoma wirnikami, co zwiększa zwrotność i zapewnia ciągłe zachodzenie wirników na siebie, aby nie utracić żadnego cennego źdźbła.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE PRODUKCJI

Zaawansowany i nowoczesny zakład produkcyjny New Holland w Kutnie jest Centrum Badawczo-Rozwojowym maszyn zielonkowych. Prowadzone są w nim prace projektowe, testy oraz produkcja maszyn. Przestrzeganie fundamentalnych zasad produkcji, odpowiednie normy produkcji i jakości wraz z zaangażowaną załogą przekładają się na wysokiej jakości, wytrzymałe i niezawodne maszyny.

TRADYCYJNIE WYŚMIENITE

Marka New Holland jest synonimem profesjonalnych maszyn do zbioru siana i paszy, a jej tradycje sięgają ponad stu lat. Można śmiało powiedzieć, że marka New Holland zmieniła oblicze rolnictwa w tym sektorze dzięki swoim przełomowym innowacjom, wśród których można wymienić wprowadzoną na rynek w 1940 r. pierwszą prasę z podbieraczem i samoczynnym mechanizmem wiązania, udoskonalenia w technologii koszenia poprzez wprowadzenie w 1964 r. pierwszej kosiarki ze spulchniaczem Haybine® oraz pierwszą samobieżną sieczkarnię, która ujrzała światło dzienne w 1961 r. Te wszystkie innowacje dobitnie świadczą o nieustannym dążeniu do udoskonalania zbioru siana i paszy.