TRAKTORY T5 Electro Command - New Holland |Raitech.pl

TD5

Cechy

MOC I WYDAJNOŚĆ

Jeżeli potrzebujesz ciągnika, który będzie pracować równie ciężko jak Ty, właśnie znalazłeś rozwiązanie.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Ciągniki serii TD5 są mistrzami w zakresie wszechstronności.

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Wkrótce zechcesz spędzać więcej czasu w swoim ciągniku.

ŁATWA EKSPLOATACJA

Seria TD5 została zaprojektowana z myślą o pracy.

Galeria

TD5

TD5

TD5 - TIER 4A

NOWOCZESNOŚĆ PRZEJMUJE KONTROLĘ NAD NAJLEPSZYMI TRADYCYJNYMI MODELAMI

Seria TD5 jest naprawdę nowoczesną wersją najlepszych tradycyjnych modeli. Składająca się z sześciu modeli seria obejmuje między innymi nowy, najlepszy w swojej klasie wariant o najwyższych parametrach i mocy 114 KM, która pozwala dobrze wykonać zadaną pracę. Cztery najwyższe modele w serii wyposażono w nowe silniki zgodne z normą emisji spalin Tier 4A, co oznacza wyższy moment obrotowy i większą oszczędność paliwa, a także mnóstwo udoskonaleń. Ta seria klasy podstawowej zadziwia zaawansowanymi, nowoczesnymi cechami. Zbyt mało? A co powiesz o znakomitym wzornictwie z charakterystycznymi dla New Holland cechami projektowymi, które nadają maszynie świetny wygląd i zwiększają produktywność? Piękno czy funkcjonalność? Obydwie te cechy to atuty serii TD5.

Seria TD5 została zaprojektowana z myślą o pracy. Maksymalne okresy pracy międzyobsługowej 600 godzin i dostęp do punktów bieżącej konserwacji z poziomu gruntu oznaczają, że spędzisz więcej czasu w polu, robiąc to, co TD5 potrafią najlepiej: pracując. Zbyt mało? Może zainteresują Cię niezawodne mechanicznie, ekonomiczne silniki, przystosowane w 100% do paliwa biodiesel? Możesz nawet zasilać swój ciągnik TD5 paliwem z plonów Twoich upraw.

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Wkrótce zechcesz spędzać więcej czasu w swoim ciągniku. Kabina VisionView™ wpływa na wydajność i bezpieczeństwo m.in. dzięki doskonałej widoczności przez panoramiczne szyby oraz przez okno dachowe z dużym polem widzenia, pozwalające na obserwację każdego z podłączonych narzędzi, jak również ładowacza czołowego przy pełnym wysięgu. Potężny układ klimatyzacji utrzymuje niską temperaturę w kabinie nawet w najgorętsze dni, a wersja z ramą bezpieczeństwa ROPS gwarantuje powiew świeżego powietrza na specjalnie zaprojektowanej, mocnej i komfortowej platformie.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Ciągniki serii TD5 są mistrzami w zakresie wszechstronności. Doskonałe podczas pracy w obejściu, z ładowaczem czołowym, z napędem na dwa lub cztery koła, przy transporcie przyczep - zawsze wydajne i ekonomiczne, świetnie sprawdzające się w Twoim gospodarstwie. Wszechstronność zapewniamy w standardzie.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Jeżeli potrzebujesz ciągnika, który będzie pracować równie ciężko jak Ty, właśnie znalazłeś rozwiązanie. Dostosowana do różnorodnych potrzeb szeroka oferta silników gwarantuje jego sprawność i niezawodność. Cztery największe modele o mocy do 114 KM i maksymalnym momencie obrotowym 457 Nm wyposażono w silniki z wtryskiem Common Rail zgodne z normą Tier 4A, zapewniając użytkownikom elastyczność podczas ich pracy. Dzięki znakomitemu stosunkowi masy do mocy wynoszącemu zaledwie 33,6 kg/KM ciągniki TD5 pozwolą obniżyć rachunki za paliwo, zmniejszyć ubicie gleby oraz poprawić właściwości jezdne. Niezliczone zaawansowane funkcje, w tym przekładnia hydrauliczna Powershuttle™ montowana w kolumnie kierownicy, jeszcze bardziej zwiększają produktywność.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU

Osiągi ciągników z serii TD5 są stale dostępne dla każdego użytkownika. W jaki sposób? Ponieważ wszystkie informacje znajdują się na pokrywie silnika. Liczba „5” odnosi się do kategorii ciągnika, a następujące po niej dwie lub trzy cyfry, na przykład „115”, oznaczają maksymalną moc silnika zaokrągloną do najbliższej wielokrotności liczby 5. „D” oznacza tradycyjny ciągnik w wersji luksusowej deluxe. Co to znaczy dla użytkownika? Kupując maszynę serii TD5, masz pewność, że jej wydajność, niezawodność i sprawdzone rozwiązania wersji „D” spełnią wszystkie Twoje wymagania. Zaufaj firmie New Holland, a uzyskasz gwarancję najwyższej produktywności.