TRAKTORY T7 SWB - New Holland |Raitech.pl

T7 SWB

NOWY MODEL T7 O DŁUŻSZYM ROZSTAWIE OSI. NOWA IKONA MOCY I STYLU.

Cechy

CZTERY MODELE DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEGO GOSPODARSTWA.

Nowa gama modeli T7 została opracowana po intensywnych konsultacjach z klientami firmy New Holland, w tym z usługodawcami oraz rolnikami zajmującymi się ogólną produkcją rolną i uprawami rolnymi.

JESTEŚMY GOTOWI PRZEKUĆ TWOJE POTRZEBY NA NOWE FUNKCJE

Inżynierowie New Holland znajdują się w gronie najlepszych zespołów projektowych na świecie.

TESTY NA ETAPIE PRAC ROZWOJOWYCH

Próbuj i testuj. Następnie próbuj i testuj ponownie. Każdy ciągnik T7 jest poddawany rygorystycznym i kompleksowym próbom.

GAMA MODELI T7: DZIESIĘĆ MODELI. TRZY SKRZYNIE BIEGÓW. NIEZLICZONE NAGRODY.

Modele T7 o standardowym rozstawie osi są częścią rozbudowanej rodziny T7 marki New Holland. Oznacza to, że do każdych określonych potrzeb można znaleźć odpowiednio dopasowaną wersję ciągnika T7.

Galeria

T7 SWB

T7 SWB

T7 SWB - TIER 4B

CIĄGNIK NOWEJ GENERACJI WYTYCZAJĄCY PRZYSZŁOŚĆ PRAC ROLNICZYCH

Elegancka linia. Atrakcyjny wygląd. Powitajmy nową gamę czterech modeli T7 o standardowym rozstawie osi. Przyciągająca wzrok stylistyka wyróżnia się nowymi reflektorami przywołującymi na myśl kocie oczy, drapieżnymi bocznymi wlotami powietrza, nawiązującymi wyglądem do skrzeli ryb, i dachem o profilu łamanym do dołu wyposażonym w nawet 16 kabinowych lamp diodowych, w tym światła obrysowe o klasycznej stylistyce samochodowej, które umożliwiają wykonywanie prac polowych przez 24 godziny na dobę. Silniki ECOBlue™ HI-eSCR Nef w całości spełniają jeszcze bardziej restrykcyjne wymogi norm emisyjnych Tier 4B i oferują od 175 do 225 KM, jednocześnie zapewniając niskie zużycie paliwa charakteryzujące modele T7. Nowy, półaktywny wentylowany fotel dodatkowo zwiększa wygodę podczas całodziennej pracy. T7. Partner do prac polowych nowej ery.