KOSIARKI CIĄGNIONE MOCOWANE Z TYŁU - New Holland |Raitech.pl

KOSIARKI CIĄGANE

Cechy

DISCCUTTER™ L I CENTRALNE DISCCUTTER™ C

Wszystkie modele są oferowane z trzema różnymi wersjami spulchniacza: z palcami z PE, ze stalowymi bijakami i gumowymi rolkami daszkowymi.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE PRODUKCJI

Zaawansowany i nowoczesny zakład produkcyjny New Holland w Kutnie jest Centrum Badawczo-Rozwojowym maszyn zielonkowych.

TRADYCYJNIE WYŚMIENITE

Marka New Holland jest synonimem profesjonalnych maszyn do zbioru siana i paszy, a jej tradycje sięgają ponad stu lat.

Galeria

KOSIARKI CIĄGANE

KOSIARKI CIĄGANE

KOSIARKI CIĄGANE BOCZNE DISCCUTTER™ L I CENTRALNE DISCCUTTER™ C

Modele DiscCutter™ L, kosiarki ciągane boczne, dostępne są w wersji o szerokości koszenia 3,11 metra i wyposażone w resorowy system śledzenia ukształtowania gruntu, reagujący na nacisk gruntu i zapewniający jednolitą wysokość koszenia. Ciągane kosiarki centralne wyróżnia najwyższa elastyczność przy wyborze położenia bocznego i wydajność pracy. Modele DiscCutter™ C, ciągane z tyłu, dostępne są w wersjach o szerokości koszenia 3,11 i 3,52 metra i wyposażone są w ten sam system śledzenia ukształtowania gruntu jak modele L. Wszystkie modele są oferowane z trzema różnymi wersjami spulchniacza: z palcami z PE, ze stalowymi bijakami i gumowymi rolkami daszkowymi. Kosiarka zabezpieczona została na wypadek przeszkód w pracy, np. kamieni, przy zastosowaniu technologii TopSafe™.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE PRODUKCJI

Zaawansowany i nowoczesny zakład produkcyjny New Holland w Kutnie jest Centrum Badawczo-Rozwojowym maszyn zielonkowych. Prowadzone są w nim prace projektowe, testy oraz produkcja maszyn. Przestrzeganie fundamentalnych zasad produkcji, odpowiednie normy produkcji i jakości wraz z zaangażowaną załogą przekładają się na wysokiej jakości, wytrzymałe i niezawodne maszyny.

TRADYCYJNIE WYŚMIENITE

Marka New Holland jest synonimem profesjonalnych maszyn do zbioru siana i paszy, a jej tradycje sięgają ponad stu lat. Można śmiało powiedzieć, że marka New Holland zmieniła oblicze rolnictwa w tym sektorze dzięki swoim przełomowym innowacjom, wśród których można wymienić wprowadzoną na rynek w 1940 r. pierwszą prasę z podbieraczem i samoczynnym mechanizmem wiązania, udoskonalenia w technologii koszenia poprzez wprowadzenie w 1964 r. pierwszej kosiarki ze spulchniaczem Haybine® oraz pierwszą samobieżną sieczkarnię, która ujrzała światło dzienne w 1961 r. Te wszystkie innowacje dobitnie świadczą o nieustannym dążeniu do udoskonalania zbioru siana i paszy.