New Holland T4 POWERSTAR - TIER 4B - raitech.pl

T4 POWERSTAR - TIER 4B

WSZECHSTRONNOŚĆ, MOC I WYDAJNOŚĆ

Cechy

MOC I WYDAJNOŚĆ

Szukasz ciągnika, który cechuje się bardzo wysoką wydajnością i niewielkimi rozmiarami?

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Każde gospodarstwo jest inne, dlatego nowy ciągnik T4 PowerStar™ zaprojektowano z myślą o jak największej wszechstronności.

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Nawet najdłuższy dzień pracy mija błyskawicznie w kabinie deluxe VisionView™, która została zaprojektowana specjalnie w celu maksymalnego zwiększenia komfortu pracy.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Firma New Holland skupia się na zwiększaniu rentowności Twojej działalności poprzez obniżanie kosztów eksploatacji.

Galeria

T4 POWERSTAR - TIER 4B

T4 POWERSTAR - TIER 4B

WSZECHSTRONNOŚĆ, MOC I WYDAJNOŚĆ

JESZCZE WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ Z PRACY NA ROLI. ULEPSZONA SERIA CIĄGNIKÓW T4 POWERSTAR.

Ulepszona seria trzech modeli ciągników T4 PowerStar™ powstała, aby otworzyć przed Tobą całkowicie nowy wymiar pracy na roli. Dzięki możliwości wyboru między silnikami o mocy od 55 do 75 KM nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą mogli w pełni spełnić swoje oczekiwania. Maszyny spełniają jeszcze bardziej rygorystyczne wymogi normy emisji spalin Tier 4B. Zastosowanie silników z układem wtryskowym Common Rail pozwala na oszczędność paliwa i zwiększenie wydajności. Nowe ciągniki z serii T4 PowerStar, które wyróżnia charakterystyczny wygląd i doskonałe osiągi, mogą być najważniejszym elementem Twojego gospodarstwa.

NIEZRÓWNANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Nawet najdłuższy dzień pracy mija błyskawicznie w kabinie deluxe VisionView™, która została zaprojektowana specjalnie w celu maksymalnego zwiększenia komfortu pracy. W jaki sposób? Kabinę zaprojektowano z pomocą programów do tworzenia rzeczywistości wirtualnej po wszechstronnych konsultacjach z wieloma klientami. Dlatego zapewnia ona ergonomię i wygodę wszystkim operatorom, wyznaczając nowe standardy branżowe w tym sektorze rynku. Dzięki zaawansowanemu systemowi klimatyzacji i pełnowymiarowemu fotelowi instruktora kabina T4 PowerStar zapewnia nieporównywalną wręcz wygodę. Przyjemność gwarantowana.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Szukasz ciągnika, który cechuje się bardzo wysoką wydajnością i niewielkimi rozmiarami? Nie ma lepszej propozycji niż nowy ciągnik T4 PowerStar. Zaawansowane technologicznie silniki z układem wtryskowym Common Rail umożliwiają precyzyjne podawanie paliwa, skracając czas reakcji i zwiększając wydajność, a także ograniczając zużycie paliwa. Krzywa mocy maszyn z tej serii jest stała w zakresie od 1900 do 2100 obr./min, co pozwala na utrzymanie mocy podczas wykonywania wymagających prac. Ciągniki te zapewniają większą oszczędność paliwa dzięki optymalnemu stosunkowi mocy do masy, który wynosi zaledwie 30,4 kg/KM. Całkowicie zintegrowany ładowacz czołowy o krótkim cyklu roboczym zapewnia jeszcze wyższą wydajność podczas pracy, szczególnie w połączeniu z hydrauliczną przekładnią Powershuttle. Wydajność gwarantowana.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Firma New Holland skupia się na zwiększaniu rentowności Twojej działalności poprzez obniżanie kosztów eksploatacji. Nowe silniki z układem wtryskowym Common Rail zmniejszają zużycie paliwa nawet o 13% w porównaniu z poprzednimi modelami. Spełniający wymogi normy Tier 4B silnik odznacza się mniejszymi wymogami konserwacyjnymi i brakiem konieczności regeneracji. Utrzymanie ciągnika w doskonałym stanie technicznym jeszcze nigdy nie było tak proste: dłuższe, 600-godzinne okresy między przeglądami, łatwe codzienne przeglądy dzięki jednoczęściowej pokrywie silnika oraz dostęp do punktów serwisowych z poziomu gruntu.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Każde gospodarstwo jest inne, dlatego nowy ciągnik T4 PowerStar™ zaprojektowano z myślą o jak największej wszechstronności. Maszyna ta doskonale radzi sobie z pracami rolniczymi, ale sprawdza się też przy pracy z WOM lub jako specjalistyczna ładowarka lub urządzenie do transportu lub wykonywania szeregu prac polowych. Ten ciągnik to również doskonałe rozwiązanie dla służb miejskich lub do obsługi pól golfowych. Wszechstronność gwarantowana.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU

Każdy użytkownik natychmiast dowie się wszystkiego na temat wydajności ciągnika T4 PowerStar™. Dlaczego? Ponieważ wszystko napisane jest na pokrywie silnika. Pierwsze dwa znaki? (czyli T4) oznaczają kategorię ciągnika, a następne dwie cyfry (na przykład 75) to maksymalna moc silnika. Co to oznacza dla użytkowników? Każdy klient, który kupuje ciągnik T4 PowerStar™ od razu wie, że spełni on wszystkie jego wymagania.