TRAKTORY T8 - New Holland |Raitech.pl

T8

T8: PRZEJMIJ KONTROLĘ

Cechy

SMARTTRAX™. RÓWNOWAGA POMIĘDZY MOCĄ A WYDAJNOŚCIĄ

Moc silnika to nie jedyny wyznacznik możliwości i użyteczności ciągnika. Liczy się sposób, w jaki ta moc może zostać wykorzystana.

PRZEKAZANIE WYGODNEGO STEROWANIA W RĘCE OPERATORA

Doskonale zaprojektowany i wielokrotnie wypróbowany podłokietnik New Holland SideWinder™ II umożliwia szybki dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji takich jak zawory hydrauliczne.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Korzyści serii T8 wynikają z dużego rozstawu osi, zapewniającego znakomitą stabilność podczas jazdy oraz wyjątkową zwrotność w terenie.

POMOC W REDUKCJI KOSZTÓW PRACY

Nowe przepisy dotyczące emisji mogą zwiększać całkowite zużycie paliwa. Nie dotyczy to jednak ciągników marki New Holland.

Galeria

T8

T8

T8 - TIER 4B

CIĄGNIKI T8 I T8 SMARTTRAX™ MARKI NEW HOLLAND ZAPEWNIAJĄ NIEZAWODNĄ WYDAJNOŚĆ

Napędzane silnikami FPT Industrial Cursor 9 z technologią ECOBlue™ HI-eSCR, która zapewnia zgodność z rygorystyczną normą emisji spalin Tier 4B, ciągniki New Holland T8 dzięki swojej potwierdzonej niezawodności i wszechstronności są wiodące w swojej klasie. Wszystkie modele są wyposażone w funkcję zarządzania mocą silnika EPM zapewniającą większą moc wyjściową w wymagających zastosowaniach hydraulicznych, z użyciem WOM oraz transportowych. Jak to zwykle jest w ciągnikach marki New Holland, jest to zaledwie część tego, co oferują modele T8. Ciągniki te mogą zostać tak zbudowane, aby spełniać przeróżne wymagania TWOJEJ firmy.

SMARTTRAX™. RÓWNOWAGA POMIĘDZY MOCĄ A WYDAJNOŚCIĄ

Moc silnika to nie jedyny wyznacznik możliwości i użyteczności ciągnika. Liczy się sposób, w jaki ta moc może zostać wykorzystana, a w ciągnikach dużej mocy najważniejszy staje się uciąg przy jednoczesnej dbałości o glebę ale i komfort pracy. W unikalnych ciągnikach T8 SmartTrax marka New Holland łączy zwrotność i elastyczność ciągnika wyposażonego w konwencjonalne koła z większą powierzchnią śladu gąsienic. W rezultacie użytkownik otrzymuje to, co najlepsze w każdej z opcji.

PRZEKAZANIE WYGODNEGO STEROWANIA W RĘCE OPERATORA

Doskonale zaprojektowany i wielokrotnie wypróbowany podłokietnik New Holland SideWinder™ II umożliwia szybki dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji takich jak zawory hydrauliczne, załączanie przedniego napędu i blokady układu różnicowego, czy sterowanie przełożeniami/ prędkością jazdy. Doskonale wytłumiona kabina (67 dBA) jest najbardziej przestrzenna ze wszystkich kabin w ciągnikach tego typu i zapewnia niczym nieprzesłonięte pole widzenia o zakresie 360°. Zawieszenie kabiny Comfort Ride™ stanowi standardowe wyposażenie modeli SmartTrax, natomiast opcjonalnie może być użyta amortyzowana przednia oś Terraglide™ — zarówno w modelu z kołami, jak i modelu SmartTrax.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Korzyści serii T8 wynikają z dużego rozstawu osi, zapewniającego znakomitą stabilność podczas jazdy oraz wyjątkową zwrotność w terenie. Zarówno wersje z kołami, jak i wersja SmartTrax modeli T8 to nie tylko idealny wybór dla tradycyjnych zastosowań, ale także odpowiedni balans i wydajność przy wykonywaniu specjalistycznych zadań. Model T8 wyposażony w koła zapewnia na drodze stabilność i wygodę przy dużych prędkościach transportowych.

ODPOWIEDNIA PRZEKŁADNIA DLA TWOICH POTRZEB

Marka New Holland już dawno zdała sobie sprawę z tego, że każde gospodarstwo jest inne. Modele T8 oferują możliwość wyboru pomiędzy najbardziej wydajną na rynku przekładnią typu full Powershift, Ultra Command™, a bezstopniową funkcją Auto Command™ do niezrównanej przekładni CVT. W naszej firmie to klient wybiera przekładnię odpowiednią do planowanych zastosowań.

POMOC W REDUKCJI KOSZTÓW PRACY

Nowe przepisy dotyczące emisji mogą zwiększać całkowite zużycie paliwa. Nie dotyczy to jednak ciągników marki New Holland. Dzięki zaawansowanej technologii ECOBlue™ HI-eSCR koszty pracy wszystkich modeli T8 są w przybliżeniu o 10% niższe niż w przypadku modeli poprzedniej generacji T8000, wyposażonych w jednostki mocy zgodne z Tier 3. Dzięki sprawdzonej funkcji zarządzania prędkością jazdy w modelach z przekładnią Ultra Command modele te pozostają niezmiennie najbardziej ekonomicznymi ciągnikami typu full Powershift na rynku. Co więcej przekładnia Auto Command™ umożliwia dodatkową redukcję kosztów pracy poprzez zapewnienie wydajności silnika i przekładni na najwyższym poziomie.