New Holland T7 HEAVY DUTY - raitech.pl

T7 HEAVY DUTY

Cechy

WIĘCEJ MOCY

A zwiększona moc T7, sięgająca 313 KM, wystarcza, by pracować nawet z narzędziami wymagającymi największej mocy.

WIĘKSZY KOMFORT

Pakiet nawet 20 świateł roboczych umożliwia pracę z optymalną widocznością przez całą dobę, a ultra-komfortowe fotele oznaczają, że operatorzy nie opadną z sił przez cały dzień.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

dzięki technologii HI-eSCR ECOBlue™ pozwalającej utrzymać niskie koszty paliwa - a to oznacza, że na Twoim koncie pozostaje więcej pieniędzy.

WIĘKSZA WSZECHSTRONNOŚĆ

Twój T7 Heavy Duty jest na tyle silny, że radzi sobie z pracami wymagającymi dużej siły pociągowej, z pracami polowymi, z formowaniem bel i transportem.

Galeria

T7 HEAVY DUTY

T7 HEAVY DUTY

ZAPROJEKTOWANY NA MOCNYCH PUNKTACH

Aby poradzić sobie z wyzwaniami nowoczesnego rolnictwa, musisz być silny. Twoje gospodarstwo musi być silne, Twój ciągnik również. Właśnie dlatego gama T7 Heavy Duty została zaprojektowana tak, by opierała się na wielu mocnych punktach.

Więcej mocy. A zwiększona moc T7, sięgająca 313 KM, wystarcza, by pracować nawet z narzędziami wymagającymi największej mocy.

szy komfort.Pakiet nawet 20 świateł roboczych umożliwia pracę z optymalną widocznością przez całą dobę, a ultra-komfortowe fotele oznaczają, że operatorzy nie opadną z sił przez cały dzień.

Większa wydajność dzięki technologii HI-eSCR ECOBlue™ pozwalającej utrzymać niskie koszty paliwa - a to oznacza, że na Twoim koncie pozostaje więcej pieniędzy.

Większa wszechstronność. Twój T7 Heavy Duty jest na tyle silny, że radzi sobie z pracami wymagającymi dużej siły pociągowej, z pracami polowymi, z formowaniem bel i transportem.

Ty wiesz, do czego go potrzebujesz. A T7 Heavy Duty po prostu to robi. Zaprojektowany na mocnych punktach. Zadanie wykonane.